08 / 02 / 2023

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 18 Ekim Salı 18, 22 ayar bilezik kaç TL?

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 18 Ekim Salı 18, 22 ayar bilezik kaç TL?

18 Ekim 2022 çeyrek, yarım, ons, cumhuriyet altını ne kadar? bugün 18, 22 ayar bilezik kaç TL? şeklinde araştırmalar yapıyor. İşte 18 Ekim Salı 18, 22 ayar bilezik fiyatı!Altın fiyatları piyasaların açık olduğu haftanın ikinci gününde yani 18 Ekim Salı günü sorgulanıyor. Altın 18 Ekim 2022 günü çeyrek altın ne kadar? Altında oluşan her hareket, yatırım yapmak isteyen vatandaşlar tarafından bugünlerde çok sık takip ediliyor. Geçtiğimiz gün altının ons fiyatındaki yükselişe paralel değer kazanan altının gram fiyatı, günü yüzde 0,5 artışla 986 liradan tamamladı.

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 18 Ekim Salı 18, 22 ayar bilezik kaç TL?

Haftanın ikinci gününde altın fiyatları ons altının ve dolar kurundaki hareketlilik devam ediyor. Altın fiyatlarına dair son güncel rakamlar ne? Altın haftanın ikinci gününe hareketli bir başlangıç yaptı.18 Ekim Salı gününde altın cuma günü yüzde 1 düştükten sonra dolardaki artışın hafif hız kesmesinin fiyat üzerindeki baskıyı hafifletmesiyle yükselirken ABD’de faizlerin artırılacağı beklentisi kazanımları kısıtladı. Altının spot piyasadaki ons fiyatı yüzde 0.4 artışla 1,648.91 dolara yükseldi.

İşte altına dair merak edilen soruların cevapları…
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön