Bülent Serttaş: Gayrimenkule çok yatırım yaptım!

Bülent Serttaş: Gayrimenkule çok yatırım yaptım!

40 yıl önce İstanbul'a geldiğinde bakıp da iç geçirdiği, kiracı olmayı hayal ettiği villalardan aldığını, çok pahalı arabalara sahip olduğunu dile getiren Serttaş, sahnelerden çok para kazandığını ve kazandırdığını belirtti. Şarkıcı Bülent Serttaş, gayrimenkulleriyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Akşam'dan Yasemin İlan'ın haberine göre; Bülent Serttaş çok şanslı biri olduğunu belirtti. 

40 yıl önce İstanbul'a geldiğinde bakıp da iç geçirdiği, kiracı olmayı hayal ettiği villalardan aldığını, çok pahalı arabalara sahip olduğunu dile getiren Serttaş, sahnelerden çok para kazandığını ve kazandırdığını belirtti. 

Bülent Serttaş: Gayrimenkule çok yatırım yaptım!

Serttaş, kendisine yöneltilen 'Gayrimenkul zengini olduğunuz, özellikle de Levent'te çok pahalı iki villanız olduğu iddiası var doğru mu?' sorusunu şu şekilde yanıtladı:

"Evet, gayrimenkule çok yatırım yaptım. Hepsi çocuklarım için. Allah nasip etti diyelim. 1981 yılında İstanbul'a geldiğimde Levent tarafına gidip geziyordum ve içimden şöyle düşünüyordum 'Allah'ım acaba günün birinde burada kirada oturabilir miyim?' diye. Ve şükürler olsun ki o villaların sahibi oldum. Kiracı olmak isterken villalar sahibi oldum. Şunu da eklemeliyim 'Rabbim fazla verip de şaşırtma beni' diye de her zaman dua ediyorum. Bu kadarı bize yeter artık."

Tina Turner hafta sonları için İsviçre'den malikane aldı!

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu Zekeriyaköy’e taşınıyor!

Seda Sayan Büyükdere'deki villasını satışa mı çıkardı?