Bumerang Kartal'da geri sayım başladı!

Bumerang Kartal'da geri sayım başladı! Bumerang Kartal'da geri sayım başladı!

Kartal'ın kalbinde hayata geçirilen Bumerang Kartal projesinde satışların yüzde 25'i tamamlandı. Son kata gelinen Bumerang Kartal projesinde ince inşaata da başlandı...Geri sayımın başladığı Bumerang Kartal projesinde ince inşaata başlandı. Son kata gelinen Bumerang Kartal projesinde henüz proje tamamlanmadan satışlar hız kazandı. Proje, yerli ve yabancı yatırımcıların ilgi odağı oldu.

Kartal Metrosu'na 1 dakika yürüme mesafesinde yer alan proje, adını Bumerang şeklinden alıyor. Projede 8. kat itibarıyla tüm daire ve odalarda Adalar ve deniz manzarasını görüyor.

Özkartallar A.Ş. güvencesiyle yükselen proje, Kartal Adliyesi'nin tam karşısında konumlandırılıyor. 40 katlı olarak yükselen kapanmaz koru alanı ve deniz manzarasına sahip projenin çevresinde hastane, adliye, havalimanı, alışveriş merkezleri ve daha birçok önemli merkez bulunuyor.

YÜZDE 1 KDV FIRSATI

Bitiş tarihi Aralık 2019 olarak belirlenen Bumerang Kartal Projesi’nde ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatı 6 bin TL ile 12 bin 500 TL arasında değişiyor.

Bumerang Kartal Projesi’nin kapanmaz Adalar manzarasına sahip daireleri ve ofisleri, krediye uygun, yüzde 1 KDV avantajları ile şirket bünyesinde yüzde 40’u peşin, geri kalan yüzde 60’i proje bitiş tarihi olan, Aralık 2019'a kadar 0 komisyon ile vadelendiriliyor.

Bumerang Kartal, Seyir Terası, Cafeler, Toplantı Salonları, Yüzme Havuzları, Tenis Kortu, Fitness Center, Sauna, Buhar Odası-MasajOdası, Türk Hamamı, Loby ve Danışma, Çamaşırhane, Mescitler, Yönetim Odaları, Sığınak, Açık ve Kapalı Otopark,profesyonel yönetim ile birlikte ofis ve konut anlayışında bir yaşam alanı da sunuyor.

Bumerang Kartal, Anadolu Yakası’nın en önemli merkezlerinden biri haline gelen Kartal’ın en prestijli lokasyonunda konumlandırıldı. 

E-5 üzerinde, Kartal Anadolu Adliyesinin tam karşısında yer alan Bumerang Kartal, 9 bin 650 metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan meydana geliyor. 8’nci katından itibaren Anadolu Yakası’nın cıvıl cıvıl adalar manzarasına hakim ofis vedaireler 64 metrekareden 374 metrekareye kadar büyüyebiliyor.

En son teknoloji ve akıllı bina sistemiyle donatılan projede ofis katları; mutfak ve ıslak zeminler tamamlanmış, zeminler ve tavanlar yapılmış, daire içi alanlarının bölümleri ise müşteri tercihine bırakılarak Shell & Core halinde iç dekorasyona hazır biçimde; konutlar ise anahtar teslim olarak hazırlanıyor.


(0216)370 70 71

http://bumerangkartal.com