Bumerang Kartal'da metrekare fiyatları 6 bin 900 liradan başlıyor!

Bumerang Kartal'da metrekare fiyatları 6 bin 900 liradan başlıyor! Bumerang Kartal'da metrekare fiyatları 6 bin 900 liradan başlıyor!

Anadolu Yakası'nın önemli noktası Kartal, yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. Bumerang Kartal'da ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatları 6 bin 900 liradan başlıyor.


Bumerang Kartal, Özkartallar A.Ş. güvencesiyle Anadolu Yakası'nın değer kazanmaya devam eden merkezi Kartal'da yatırımcılarını bekliyor. Kaba inşaatın tamamlandığı Bumerang Kartal, Kartal Metrosu'na 1 dakika yürüme mesafede inşa ediliyor. 

Bumerang Kartal projesinde 8. kattan itibaren Adalar manzarasının keyfine varılabiliyor. Bumerang Kartal göz alıcı cephesinin yanı sıra doğayla dost özellikleriyle de dikkat çekiyor. 

BUMERANG KARTAL'DA YÜZDE 1 KDV AVANTAJI

Bumerang Kartal, seyir terası, cafeler, toplantı salonları, yüzme havuzları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası-masaj odası, Türk Hamamı, loby ve danışma, çamaşırhane, mescitler, yönetim odaları, sığınak, açık ve kapalı otopark, profesyonel yönetim ile birlikte ofis ve konut anlayışında bir yaşam alanı da sunuyor.

9 bin 650 metrekare arsa üzerinde inşa edilen Bumerang Kartal, 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan meydana geliyor. 

Ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatı 6 bin 900 TL ila 14 bin TL arasında değiştiği Bumerang Kartal'da teslimler Aralık 2019'da yapılıyor. Bumerang Kartal projesinin kapanmaz Adalar manzarasına sahip daireleri ve ofisleri, krediye uygun, yüzde 1 KDV avantajları ile şirket bünyesinde yüzde 40’u peşin, geri kalan yüzde 60’i proje bitiş tarihi olan, Aralık 2019'a kadar 0 komisyon ile vadelendiriliyor.

http://bumerangkartal.com