Bumerang Kartal’ın dış cephesi enerji tasarrufu sağlıyor!

Bumerang Kartal’ın dış cephesi enerji tasarrufu sağlıyor! Bumerang Kartal’ın dış cephesi enerji tasarrufu sağlıyor!

Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Kartal'ın merkezi lokasyonunda yer alan Bumerang Kartal projesinde dış cephe yapımına başlandı. Projenin dış cephesi enerji tasarrufu sağlıyor. Kartal'ın stratejik noktasında yer alan Bumerang Kartal projesinde dış cephe kaplamasına başlandı. 41 kattan oluşan Bumerang Kartal'ın dış cephe kaplamasını Şenyuva ve Çuhadaroğlu üstlendi. Dış cepheye uygulanacak alüminyum stick cephe sistemlerinin kaba yapı ile birleştiği hat boyunca sürekli olarak teşkil edilecek bağlantılar, “İçeriden buhar sızdırmaz, dışarıdan su ve rüzgar (hava) geçirmezlik” prensibine; su ve hava geçirimsizliği sağlamak için de kısmi buhar geçirimli özelliğe sahip. Camlar ise temperli, güneş koruma ve yüksek ısı yalıtım kaplamalı özelliklere sahip.


Projenin kat geçişlerinde yangına dayanıklı alev ve duman bariyerleri yer alıyor. Yangına dayanıklı alev ve duman bariyerleri sadece tavan-cephe birleşiminde değil, ayrıca düşey duvar-cephe birleşimlerinde de uygulanacak. Kaba inşaatın tamamlandığı Bumerang Kartal yapımına yeni başlanan dış cephe tasarımıyla hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de yangına dayanıklılığı ile can güvenliğini üst seviyelere taşıyor.

Bumerang Kartal’da metrekare fiyatı 6 bin 900 lira


60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip, 10 bin metrekare arsa üzerine konumlandırılan Bumerang Kartal projesi 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan oluşuyor. Ofis ve dairelerin 64 metrekare ila 374 metrekare arasında değiştiği Bumerang Kartal projesinde metrekare fiyatı 6 bin 900 liradan başlıyor. Kentsel dönüşüm projesi olan Bumearang Kartal'da yatırımcılara yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor. Yatırımcıların konut kredisinden faydalanabildiği Bumerang Kartal'da ayrıca şirket bünyesinde yüzde 50’i peşin, geri kalan yüzde 50'ı proje bitiş tarihine kadar sıfır komisyonla vadelendirilme seçenekleri bulunuyor.
Bumerang Kartal, seyir terası, cafeler, toplantı salonları, yüzme havuzları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası-masaj odası, Türk Hamamı, loby ve danışma, çamaşırhane, mescitler, yönetim odaları, sığınak, açık ve kapalı otopark, profesyonel yönetim gibi donatılara sahip. En son teknoloji ve akıllı bina sistemleriye donatılan Bumerang Kartal'da ofis katları, mutfak ve ıslak zeminler tamamlanıp zeminler ve tavanlar yapılıp; daire içi alanlarının bölümleri ise müşteri tercihine bırakılarak Shell & Core halinde iç dekorasyona hazır biçimde; konutlar ise anahtar teslim olarak hazırlanıyor.

 

Bumerang Kartal lokasyonu

Özkartallar A.Ş. güvencesiyle hayata geçirilen Bumerang Kartal, Kartal Metrosu'na 1 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Proje kapanmaz koru ve deniz manzarasına  sahip ve doğa dostu özellikleriyle dikkat çekiyor. Ayrıca, projenin çevresinde adliye, hastane, AVM, havalimanı gibi önemli merkezler yer alıyor. Katların birbirini görmediği, 9. kat itibarıyla Adalar manzarasına sahip olan Bumerang Kartal projesinde teslim tarihi Eylül 2020. 

Tel: (0216) 370 70 71
Web: www.bumerangkartal.com