Businist Office projesi!

Businist Office projesi!

Firma: SVR Gayrimenkul Yatırım

Proje: Businist Office


Businist Office projesi kapsamında yer alan ofislerin metrekare birim fiyatları 4 bin dolardan başlayıp, 6 bin dolara kadar yükseliyor. 500 milyon TL yatırım bedeli ile yükselen projede banka kredisi kullanmak mümkün...


Satışların devam ettiği Businist Office projesi, İstanbul Anadolu yakası Kadıköy-Fikirtepe'de inşa ediliyor. Projede yer alan ofislerin alanları 45 metrekareden başlayıp, 320 metrekareye kadar yükseliyor.


Businist Office projesi satılık ofis fiyatları metrekaresi 4 bin dolar ile 6 bin dolar arasında değişiyor. Projede ofis sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.


Businist Office projesi, Selimoğlu, Vartaş ve Rocher Yapı ortaklığında kurulan SVR Grup imzası taşıyor. Proje, 500 milyon TL yatırım bedeli ile inşa ediliyor. 


Businist Office projesi!


393 adet ofis ve 22 adet dükkandan meydana gelen Businist Office Fikirtepe teslim tarihi 2016 yılı ilk çeyreği olması planlanıyor. 3 bloktan oluşan projede toplam 2 etap yer alıyor.


Businist Office projesi, Boğaz Köprüsü'ne, Bağdat Caddesi'ne, Fenerbahçe Marina'ya, metroya, E-5'e ve Marmaray'a yakın mesafede konumlanıyor. Projede yer alan dükkanların alanları 60 metrekare ile 380 metrekare arasında değişiyor. 


Businist Office projesi fiyat!

http://www.emlakkulisi.com/businist-office-projesi-fiyat/260552


SVR Gayrimenkul Yatırım Businist Office adres bilgileri!

http://www.emlakkulisi.com/svr-gayrimenkul-yatirim-businist-office-adres-bilgileri/260422


Businist Office Fikirtepe teslim tarihi!

http://www.emlakkulisi.com/businist-office-fikirtepe-teslim-tarihi/260414


Businist Office ödeme planı! 

http://www.emlakkulisi.com/businist-office-odeme-plani/259262


Businist Office projesi iletişim:

Telefon: 0 216 407 24 00- 444 60 13

Web: www.businist.com

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor