Büyükçekmece Batı Mahal teslim tarihi!

Büyükçekmece Batı Mahal teslim tarihi! Büyükçekmece Batı Mahal teslim tarihi!

Firma: Yalçınlar Group

Proje: Batımahal

Ulaşım bilgisi kapsamında TEM’e 5 dakika kadar uzaklıkta bulunan proje 400 dönüm arsa alanında yükseliyor. Büyükçekmece Batı Mahal teslim tarihine göre ilk etapta 18 ay sonra yaşam başlayacak.Büyükçekmece Batı Mahal konut tiplerine göre Ilara villa seçeneği 647 metrekare, Jasmine villa seçeneği 556 metrekare,  Katie villa seçeneği 526 metrekare olarak dizayn edildi.


Sosyal kullanım alanları arasında projede masaj odaları, açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, fitness center, Türk Hamamı, kafe, restaurant gibi ortak yaşam alanlarına yer veriliyor. 


Lokasyon bilgisi kapsamında proje havaalanına 20 dakika, TEM’e 5 dakika, Mahmutbey gişelere 10 dakikalık mesafede bulunuyor. Proje toplam 400 dönüm arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.


İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece'de inşa edilen proje toplam 90 milyon dolar yatırım bedeliyle yükseliyor. Projedeki bahçe alanları 45 metrekare ile 60 metrekare arasında değişiyor.


Büyükçekmece Batı Mahal teslim tarihine göre ilk etapta 18 ay sonra, 2. etapta 2 yıl sonra, 3. etap evlerinde ise 3 yıl sonra yaşamın başlaması planlanıyor. Projedeki evlerin fiyatları 890 bin dolar + KDV olarak satışa sunuluyor.


Büyükçekmece Göl Mevkii, M.Yeşilgül Cad. Pelican Hill Batı Mahal Malikaneleri 34500 Büyükçekmece - İSTANBUL


Tel: 0212 886 19 00

Web: www.batimahal.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor