Büyükçekmece Günışığı Konakları nerede!

Büyükçekmece Günışığı Konakları nerede!


Firma: Güvensa Yapı

Proje: Günışığı Konakları


Büyükçekmece Günışığı Konakları nerede sorusuna projenin Büyükçekmece' de inşa edildiği cevabı veriliyor. Projede yer alan konutlar 850 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor ve anahtar teslimleri hemen yapılıyor...


Büyükçekmece  Günışığı Konakları  nerede?


Günışığı Konakları, İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece bölgesinde  Güvensa Yapı  tarafından hayata geçirildi.  


Günışığı Konakları projesinde yer alan villalar 3 katlı olarak tasarlandı. 121 villadan meydana gelen Büyükçekmece Günışığı Konakları'nda villaların anahtar teslimleri hemen yapılıyor.


Villaların 1,5 ile 3 dönüm arazi üzerinde yükseldiği Büyükçekmece Günışığı Konakları'nda yer alan konakların alanları 570, 650 ve 950 metrekare olarak belirlendi.


Büyükçekmece Günışığı Konakları nerede!


Satış sürecinin devam ettiği Büyükçekmece Günışığı Konakları'nda konut teslimleri hemen yapılıyor. Günışığı Villaları'nda alışveriş merkezi, kapalı yüzme havuzu, klinik, güzellik merkezi, kafeterya, masaj salonu, sauna, kuaför, fitness merkezi, eczane, helikopter pisti ve çok sayıda spor tesisi gibi sosyal olanaklar mevcut.


Üç yıldır yaşamın devam ettiği Büyükçekmece Günışığı Konakları'nda 520 metrekare villalar 850 bin dolar, 570 metrekare villalar 980 bin dolar, 700 metrekare villalar 1 milyon 50 bin dolar, 1000 metrekare villalar ise 1 milyon 300 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Büyükçekmece Günışığı Konakları nerede?


Büyükçekmece Günışığı Konakları nerede sorusuna Karaağaçköy Yolu Fatih Üniversitesi Yanı Büyükçekmece - İSTANBUL cevabı veriliyor.


Büyükçekmece Günışığı Konakları iletişim bilgileri!

Telefon: 0212 850 81 96 - 98 

Web Adresi: www.gunisigikonaklari.com


Nagihan AKDAŞ/Emlakkulisi.comprojeye sor