Çalışmak için keyifli köşeler

Çalışmak için keyifli köşeler

4 farklı stilde dekore edilmiş çalışma köşeleri, evinizde yaratacağınız keyifli bir iş alanı için size fikir verebilir.

Yaratıcı

Pastel renklerin en güzeli mavi ve yeşilin tonlarında dekore edeceğiniz bir köşe, çalışırken huzur vermenin ötesinde yaratıcılığınızı da körükleyecektir.

Çalışma masanızın tablasını vinil esaslı kağıtlarla kaplayabilir, artan kumaşlarla kaplayacağınız bir pano hazırlayabilir, masa ve taburelerinizi ahşap boyasıyla renklendirebilir ve taburelerinize artık kumaşlarla minderler dikebilirsiniz.

Vintage

Çalışma köşenizi kişiselleştirin. Eski mobilyalarınıza ikinci bir şans vermeyi deneyin ve onları günümüze uyarlayın. Bunu yaparken de onları yeni eşylarla bir arada kullanın.

Masaya dönüştüreceğiniz eski bir dresuarı ve sandalyeyi son derece modern bir lamba ve metal kutularla birlikte kullanabilirsiniz.

Modern

Tercihiniz ille de beyazdan yana ise size önerimiz, çalışma köşenizi post-itşlerle renklendirmeniz olacak.

Beyaz ahşap ve metalin uyumunu gözden kaçırmayın. Duvar dibinden devam eden uzun bir masanın bölümlere ayırabileceğiniz alt kısmını depolama amaçlı da kullanabilirsiniz.

Klasik

Masif ahşap bir masadan vazgeçmem diyenlerdenseniz, seçeneğiniz çok fazla. Ahşap masa ve sandalyenin yaratacağı klasik havayı biraz modernize etmek ve görünümü hafifletmek için masanın üst duvarına uygulayacağınız beyaz raflar işe yarayacaktır.

Ahşap zemine sereceğiniz renkli ve modern bir halı ise bu köşenin havasını bir anda değişterecektir. Bu arada, canlı çiçekleri masanızdan eksik etmeyin.

Evim Dergisi