Çamlıca The Address Rezidans satılık!

Çamlıca The Address Rezidans satılık!


Firma: Emaar İnşaat

Proje: The Address Residence


Çamlıca The Address Rezidans satılık dairelerin tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Yatırım bedeli 435 milyon dolar olarak belirlen projede dairelerin metrekare birim fiyatı 5 bin 300 dolardan başlıyor.


Çamlıca The Address Rezidans projesinde çocuk oyun alanları,resepsiyon hizmetleri, özel otopark ve depolama alanları, toplantı salonları,fitness salonu, SPA, havuz, kafe, restaurant,gözlem terası bulunuyor. 


Çamlıca The Address Rezidans projesi Taksime 11 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 25 kilometre, Bağdat Caddesi'ne 4 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 12 kilometre, Kadıköy'e 5,5 kilometre kadar uzaklıkta yer alıyor.


Çamlıca The Address Rezidans projesinde toplam 197 adet mobilyalı, 123 adet mobilyasız daire bulunuyor. Projedeki dairelerin alanları 78 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiyor.


The Address İstanbul projesinin 3 bölümünden biri olarak yükselen The Address Rezidans haricindeki bölümler ise The Address Hotel ve The Address Sky View yer alıyor.


Çamlıca The Address Rezidans satılık daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Projedeki dairelerin metrekare birim fiyatı 5 bin 300 dolardan başlıyor.


Çamlıca The Address Rezidans projesi The Address İstanbul'un 12 ile 29 kat arasında yükselirken, geri kalan ilk 11 katında The Address Hotel, 30 ile 46 kat arasında ise The Address Sky View yer alıyor.


Çamlıca The Address Rezidans iletişim

Tel: 0 216 547 1717 

Web: www.emaarsquare.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi


projeye sor