Çamlıca The Address Residence satılık!

Çamlıca The Address Residence satılık!


Firma: Emaar İnşaat

Proje: The Address Residence


Çamlıca The Address Residence satılık dairelerin büyüklükleri 78 ile 234 metrekare arasında değişiyor. Emaar İnşaat tarafından hayata geçirilen proje İstanbul Anadolu Yakası Çamlıca'da inşa ediliyor.


The Address Residence Kadıköy'e 5,5 kilometre, Bağdat Caddesi'ne 4 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 25 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 12 kilometre, Taksime 11 kilometre uzaklıkta yükseliyor.


Çamlıca  The Address Residence  satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak dizayn edildi. Satışları devam eden projede 197 tane mobilyalı, 123 tane mobilyasız konutlara yer veriliyor.


Emaar Square Alışveriş Merkezi'ne yakın mesafede olan The Address Residence 435 milyon dolar yatırım bedeline sahip. Proje 48 bin metrekare arsa üzerine yayılıyor. 


Emaar İnşaat imzası taşıyan Çamlıca The Address Residence satılık konut fiyatları metrekare bazında 5 bin 300 dolardan başlıyor. Proje İstanbul Çamlıca'da yer alıyor. 


The Address İstanbul'un 12. ile 29. katları arasında bulunan The Address Residence'de dairelerin büyüklükleri minimum 78, maksimum ise 234 metrekare olarak tasarlandı.


The Address İstanbul projesi The Address Residence ile birlikte 183 odalı The Address Hotel ve alanları 89 ile 645 metrekare arasında değişen dairelerden meydana gelen The Address Sky View Konutları'ndan oluşuyor. 


The Address Residence satış ofisi

Tel: 0 216 547 1717 

Web: www.emaarsquare.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor