Çukurova Balkon

Çamlıca The Address Residence ulaşım!

Çamlıca The Address Residence ulaşım! Çamlıca The Address Residence ulaşım!

Firma: Emaar İnşaat

Proje: The Address Residence

Çamlıca The Address Residence ulaşım bilgilerine göre proje Taksime 11 kilometre, Kadıköy'e 5,5 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 25 kilometre, Bağdat Caddesi'ne 4 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 12 kilometre kadar uzaklıkta yükseliyor.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Çamlıca  The Address Residence  projesinde dairelerin büyüklükleri 78 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiyor. Proje toplam 48 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.


Çamlıca The Address Residence projesinde dairelerin tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Proje  Emaar İnşaat  tarafından hayata geçiriliyor.


Çamlıca The Address Residence projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 4 bin dolardan başlıyor ve 6 bin dolara kadar ulaşıyor. Projede toplam 123 adet mobilyasız ve 197 adet mobilyalı daireler bulunuyor. 


Çamlıca The Address Residence projesi The Address İstanbul projesinin üç kısmından biri olarak 12. ile 29. katları arasında yükseliyor. Projedeki daireler 2016 yılında teslim edilecek.


Çamlıca The Address Residence ulaşım bilgilerine göre Boğaziçi Köprüsü'ne 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 25 kilometre, Bağdat Caddesi'ne 4 kilometre,Taksime 11 kilometre, Kadıköy'e 5,5 kilometre kadar uzaklıkta yer alıyor. Proje İstanbul Anadolu Yakası Çamlıca'da hayata geçiriliyor. 


Çamlıca The Address Residence iletişim

Tel: 0 216 547 1717 

Web: www.emaarsquare.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.comprojeye sor