The Address Residence ulaşım bilgileri!

The Address Residence ulaşım bilgileri! The Address Residence ulaşım bilgileri!

Firma: Emaar İnşaat

Proje: The Address Residence

The Address Residence ulaşım bilgilerine göre proje Sabiha Gökçen Havalimanı'na 25 kilometre, Taksime 11 kilometre, Kadıköy'e 5,5 kilometre, Bağdat Caddesi'ne 4 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 12 kilometre kadar uzaklıkta bulunuyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

The Address İstanbul projesinin üç kısmından biri olarak yükselen  The Address Residence  projesi toplam 48 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Proje The Address İstanbul projesinin 12. ile 29. katları arasında yükseliyor. 


The Address İstanbul projesi  Emaar İnşaat  tarafından hayata geçiriliyor. İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Çamlıca'da hayata geçirilen projedeki daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.


The Address İstanbul projesi toplam 123 adet mobilyasız ve 197 adet mobilyalı daireden oluşuyor. Daire teslimlerinin 2016 yılında gerçekleşeceği projede dairelerin alanları 78 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiyor. Projede dairelerin metrekare birim bazında 4 bin dolardan başlıyor ve 6 bin dolara kadar ulaşıyor. 


The Address Residence ulaşım bilgilerine göre proje Taksime 11 kilometre, Kadıköy'e 5,5 kilometre, Bağdat Caddesi'ne 4 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 25 kilometre kadar uzaklıkta yer alıyor. 


The Address Residence iletişim

Tel: 0 216 547 1717 

Web: www.emaarsquare.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor

pus