Caner Erkin, Park Residences Cadde'den 12 bin dolara ev kiraladı!

Caner Erkin, Park Residences Cadde'den 12 bin dolara ev kiraladı!Sabah Gazetesi yazarlarından Bülent Cankurt bugün köşesinde "Aylık kirası 12 bin dolara güvenli ev" başlıklı haberine yer verdi. İşte yazının detayları..


Hatırlarsınız; oyuncu Şükran Ovalı ile Beşiktaş'ta forma giyen futbolcu eşi Caner Erkin, Haziran ayında gittikleri İbiza tatili dönüşü hırsız şoku yaşamıştı. Çift, İstanbul Baltalimanı'ndaki evlerinde gece uyurken hırsız kapıyı zorlamış; Allah'tan içeri girememişti. Eşi çok tedirgin olan Caner Erkin'in o tarihten beri ev aradığını duyuyordum. Öğrendim ki, sonunda gönüllerine göre güvenli bir ev bulmuşlar. Eşinin kendisini güvende hissetmesi için paraya kıyan Caner Erkin, Bağdat Caddesi'nin tek lüks rezidansında bir penthouse kiralamış. Lüks sitesinin 44'üncü katındaki penthouse'lardan birini kiralayan Erkin, yeni yuvaları için aylık yaklaşık 12 bin dolar (yani dünkü kurla 42 bin 360 lira) kira ödeyecek.


Caner Erkin, Park Residences Cadde


CUMARTESİ TAŞINMIŞLAR

Radikal bir karar alıp Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçen Şükran Ovalı ile Caner Erkin çifti, cumartesi günü yeni yuvalarında oturmaya başladı. Bu arada aynı sitede oturan bir arkadaşımdan çiftin evleri ile ilgili bilgiler aldım. Çiftin, Yeşilköy Havalimanı'ndan Boğaz'a kadar 180 derece manzaraya sahip yeni yuvası beş oda bir salondan oluşuyormuş. İyi günlerde, güvenle otursunlar.


Caner Erkin, Park Residences Cadde


Park Residences Cadde'nin 44'üncü katındaki penthouse'lardan birini kiralayan çift, tüm İstanbul'un ayaklarının altında olduğu böylesi bir manzaraya sahip.


Sabah