20 / 08 / 2022

Canpark Gayrimenkul Yatırım Turizm Ve Taahhüt Anonim Şirketi İstanbul Ümraniye Şubesi açıldı!


Canpark Gayrimenkul Yatırım Turizm Ve Taahhüt Anonim Şirketi İstanbul Ümraniye Şubesi bugün açıldı. Şirketin sermayesi ise 500 bin TL.
Canpark Gayrimenkul Yatırım Turizm Ve Taahhüt Anonim Şirketi İstanbul Ümraniye Şubesi 500 bin TL sermaye ile bugün açıldı.


Canpark Gayrimenkul Yatırım Turizm Ve Taahhüt Anonim Şirketi İstanbul Ümraniye Şubesiiş konusu; Şirketin asıl amacı, İstanbul Ümraniye İnkılap Mah. adresinde bulunan ve tapunun 46 pafta 874 ada 150 parselde kayıtlı olan arsa üzerine,arsa sahibi Canovate Elektronik Endüstrik ve Ticaret A.Ş. ile müteahhitler Mutlu İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi,Mesturkuaz Madencilik İnşaatTekstil ve Petrolcülük Sanayi Turizm İç Dış Ticaret Anonim Şirketi,Miltaş İnşaat Ticaret ve Madencilik Anonim Şirketi, Uzman Ticaret ve İnşaat Anonim Şirketi olarak nitelendirilenler arasında aktedilen Düzenleme Şeklinde Gayrimenkul Satış Vaadi Kat Karşılğı İnşaat Yapım ve Yapılacak İnşaatın Ahara Satılmama Esaslarına Havi Sözleşme başlıklı sözleşme uyarınca yapılacak ticaret merkezi,otel ve otopark şeklindeki işyerinin süresiz olarak yıl süreyle Hasılat Kirası şeklinde kiralanması suretiyle veya doğrudan doğruya işletmecisi sıfatıyla işletmesidir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işlerCanpark Gayrimenkul Yatırım Turizm Ve Taahhüt Anonim Şirketi İstanbul Ümraniye Şubesi Adres; Yamanevler Mh.H.Alagaş Cd.N.2 Ümraniye