Caparol ahşap serisi ürünleri ile mobilyalarınız güzelleşiyor!

Caparol ahşap serisi ürünleri ile mobilyalarınız güzelleşiyor!

Caparol Garten Teaköl (Teak Yağı), Wax’lı yapısı sayesinde ahşabın suya karşı korunmasını sağlayarak, ömrünü uzatır, mobilyalar güzelleşir...


Caparol Garten Teaköl (Teak Yağı), özel olarak seçilen doğal yağların karışımı ile üretilen, tik (teak) ve benzeri sert ahşapların korunması ve bakımı için özel olarak geliştirilmiş, diğer ahşap türlerine de uygulanabilen üstün nitelikli ahşap koruyucudur.


Caparol Garten Teaköl (Teak Yağı), Wax’lı yapısı sayesinde ahşabın suya karşı korunmasını sağlayarak, ömrünü uzatır. Dış hava koşulları sonucu zamanla eksilen yüzeysel doğal yağların yerine geçerek ahşabı korur ve canlandırır. Kolay uygulanabilme özelliğine sahip olup ahşaba penetrasyonu kolaydır. Yüzey üzerinde film tabakası oluşturmaz. Ahşabın doğal görünümünü bozmadan koruma sağlar. Her türlü dış cephe ahşap yüzeyler, ahşap bahçe mobilyaları, bahçe parkeleri,  yüzme havuzu kenarları, yer kaplamaları, deniz araçları (gemi, tekne) güverteleri ve iskeleler gibi sert ahşaptan üretilen malzemelerde güvenle kullanılabilir.


Wax’lı yapısı sayesinde ahşabın suya karşı korunmasını sağlayarak, ömrünü uzatır.


Dış hava koşulları sonucu zamanla eksilen yüzeysel doğal yağların yerine geçerek ahşabı korur ve canlandırır.


Kolay uygulanabilme özelliğine sahip olup ahşaba penetrasyonu kolaydır


Ahşabın doğal görünümünü bozmadan koruma sağlar.


Kurşun içermez.