Capitol'den villa kazanma şansı!

Capitol'den villa kazanma şansı!Capitol Alışveriş Merkezi başlatıığı kampanyayla rüyalarınızdaki evi kazanma fırsatını sunuyor


Bodrum'da Mesa Yalıkavak Evleri'nde dayalı döşeli bir villa veren Capitol Alışveriş Merkezi, ikinci büyük kampanyasına 1 Mart 2009 tarihi itibariyle başlıyor. Evin içinde bir ailenin tüm ihtiyaçlarını giderebilecek beyaz eşyaları, oturma grubu, terlikten bornoza, banyosunda vücut losyonundan bahçesinde köpeğine kadar mutlu aile tablosunu tamamlayan her tür ihtiyaç mevcut. Yolculuğunuz için valiz ve uçak bileti de Capitol'ün jestleri arasında. Bu rüya evin toplam değeri ise; 500.000 TL.


Kampanya süresince Capitol mağazalarından toplam 250 YTL ve katları tutarında alışveriş yapan herkes, fatura ve/veya fiş karşılığında Capitol'de bulunan kampanya masalarına gelerek çekilişe katılabiliyor.


1 Mart 2009 tarihinde başlayacak kampanya 15 Ağustos 2009 tarihinde sona erecek. 16 Ağustos 2009 tarihinde noter huzurunda gerçekleşecek çekilişle bir talihli Bodrum Yalıkavak Mesa Evlerinden bir villaya sahip olacak. Ziyaretçiler çekilişe katılabilmek için kampanya kartı ve fatura/fişlerini kampanya sonuna kadar muhafaza etmeleri gerekiyor.