Carlson Rezidor, Türkiye'deki ilk rezidansı hayata geçirecek!

Carlson Rezidor, Türkiye'deki ilk rezidansı hayata geçirecek! Carlson Rezidor, Türkiye'deki ilk rezidansı hayata geçirecek!

Dünyanın en büyük otel gruplarından Carlson Rezidor, Türkiye'deki ilk rezidansı Radisson Blu Residence İstanbul Batışehir'i hayata geçirecek.818 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Batışehir'in loca etabında yer alan blok 171 rezidanstan oluşuyor.


23-125 metrekare arasında değişen rezidansların altında restaurant, toplantı salonları, iş merkezi, spor salonu ve otopark alanı yer alıyor.


Kim Ne Dedi?


Rezidor Başkanı ve CEO'su Wolfgang M. Neumann:


"Hizmet verilen lüks daireler kapsamında, özellikle iş ve tatil için Ortadoğu'dan gelen misafirlerimizden gittikçe artan bir talep gözlemliyoruz. Radisson Blu Residence, grubumuzun, Avrupa'nın en hareketli ve en çekici pazarları arasında bulunan İstanbul'daki varlığını çeşitlendirecek.


Rezidor Başkan Yardımcısı ve İş Geliştirme Başkanı Elie Younes:


"Grubumuz için Türkiye odak noktası ülke olarak yer alıyor. Bugün ülke genelinde 3600'den fazla odası bulunan 20 oteli yönetiyor ve geliştiriyoruz. Deneyimli ulusal ve uluslararası partnerlerle birlikte daha çok büyümek ve yükselmek istiyoruz."


Yeni Akit