Cengizhan Örs kimdir?

Cengizhan Örs kimdir?

CNG Kanyon İnşaat’ın sahibi Cengizhan Örs kimdir? Cengizhan Örs, inşaat sektörüne ne zaman ve nasıl girdi? Cengizhan Örs, CNG Kanyon İnşaat’ı ne zaman kurdu? İşte Cengizhan Örs'ün biyografisi...Cengizhan Örs kimdir?

Cengizhan Örs, -CNG Kanyon İnşaat’ın sahibi. İnşaat sektöründe yeni bir firma olduklarını belirten Cng Kanyon İnşaat firma sahibi Cengizhan Örs, şirket politikalarının Güney Marmara'da her yıl düzenli olarak büyümek olduğunu söylüyor. 


Dünya Gazetesi’ne konuşan Örs, Çanakkale merkez, Biga ve Gökçeada'da yaptıkları inşaat ve taahhüt işlerini, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden ilerletmeyi amaçladıklarını söyledi. 


2010 yılında kurulduklarını ve inşaat sektöründe her yıl değişik projelere imza attıklarını vurgulayan Cengizhan Örs, "Sektörde yeniliklere açık olmak zorundasınız. İçinde bulunduğumuz sektör oldukça zorlu ve rekabetçi bir sektördür. 


İnşaat sektörü eskiye oranla durgunlaştı. Değişik projeler yaptığınızda, ilgi çekici binaları ortaya çıkardığınızda satış politikanız sizleri zorlamıyor. 


Müşterilerimiz alışılagelmiş binaların yanında farklı yapılar istiyor. Bunları göz önünde bulundurarak projeler hazırlıyoruz. Düzenli olarak her yıl yaklaşık yüzde 15 büyüme kaydediyoruz" dedi. 


Bu yıl yaptıkları inşaatlar hakkında bilgiler veren Cengizhan Örs, "Bu yıl Çanakkale Merkez'de dokuz ve 26 daireden oluşan bina projelerine, Biga'da 12 daire ve Gökçeada'da 16 villadan oluşan projelere imza attık. 


Şu an devam eden Biga'da 32 dairelik ve Gökçeada'da 20 dairelik projemiz bulunuyor" bilgisini verdi. "Düzenli olarak küçük ve emin adımlarla ilerlemenin doğru bir büyüme biçimi olduğuna inanıyorum" diyen Cengizhan Örs, "Yaptığımız inşaadar haricinde Çanakkale 18 Mart Üniversitesi'nin bügi işlem binasının taahhüt işlerini yapıyoruz. Dış cephe kompozit panel kaplamasını bitiriyoruz" açıklamasını yaptı. 


2014 yılında Biga için sürpriz bir projelerinin olduğunu vurgulayan Örs, "Biga'daki yeni projemize 2014 yüı içerisinde başlıyoruz. Çok farklı ve ilgi çekici bu yeni projemizin planlan, uzun bir zaman diliminden sonra tamamlandı" dedi.