Centro Futura'da 212 bin TL'ye! Hemen teslim!

Centro Futura'da 212 bin TL'ye! Hemen teslim!Centro Futura'da konut fiyatları 212 bin TL'den başlıyor...


Dap Yapı'nın Çekmeköy bölgesinde, Sarıgazi'nin merkezinde inşa ettiği Centro Futura projesi 6'şar katlı 7 blok ve 203 bağımsız rezidanstan meydana geliyor. Projede 30 farklı konut tipi ve 44 adet ticari alan bulunuyor.

Geçtiğimiz şubat ayında konut teslimlerinin başladığı Centro Futura'da konutların alanları 70 ile 260 metrekare arasında değişiyor. 1+1'lerin fiyatları 212 bin TL'den, 2+1'ler 243 bin TL'den, 3+1'ler 326 bin TL'den, 4+1'ler 540 bin TL'den başlıyor. Projede belirlenen maksimum fiyat ise 690 bin TL. Dap Yapı kendi bünyesinde yüzde 25 peşinatla 48 ay yüzde 0.79 vade farkıyla taksit yapıyor. Ayrıca Denizbank'tan da konut kredisi kullanılabiliyor.

3 tarafı yol olan ve merkez olması özelliği ile bulunduğu bölgenin çehresine yeni bir bakış açısı kazandıracak Centro Futura ayrıca ticari alanların oluşturulması ile de bölgede fark yaratacak. Yaşam alanlarının altında ve bağımsız bu ticari alanlarda fastfood alanları, marketler, giyim mağazaları ve kuyumcular bulunuyor.

Centro Futura'da üç katlı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzunun yanı sıra çocuk parkı ve oyun alanları yer alıyor. Sosyal tesisin de modern yaşamın temel bir parçası olarak yapılandırıldığı projenin yürüyüş ve dinlenme alanları, aqua park, restoran ve cafeleri geleceğin standartlarını yakınlarda arayanlar için ideal seçimler sunuyor.
 
Güvenliğin 24 saat kameralarla sağlanacağı Centro Futura'da konutlar teslim edildikten sonra rezidans hizmeti verilecek. Bu kapsamda 24 saat call center ile kat temizliğinin yapılacak, misafir karşılama ve yönlendirme hizmetleri konumlandırılacak. 1

Centro Futura, Altunizade'ye 10 kilometre, İkea'ya 5 kilometre, Kozyatağı'na 9 kilometre ve Ümraniye Carrefour'a 6 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

0212 321 40 51-52

www.dapyapi.com.tr
iletisim@dapyapi.com.tr