Cevahir AVM yeni yılda çocuklara mutluluk dağıtıyor!

Cevahir AVM yeni yılda çocuklara mutluluk dağıtıyor!İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Acil İhtiyaçlar Projesi Vakfı ( AİP ) ile işbirliği yaparak hayata geçirdiği sosyal sorumluluk kampanyası ile çocuklara mutluluk dağıtıyor...


İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Acil İhtiyaçlar Projesi Vakfı (AİP) ile işbirliği yaparak anlamlı bir sosyal sorumluluk kampanyasına imza atıyor. Alışveriş Merkezi’nin, “Mutluluğu Paylaş” sloganından hareketle başlattığı kampanya çerçevesinde ziyaretçiler kullanılabilir durumda olan oyuncak, kitap, kırtasiye malzemesi ve çocuk kıyafetlerini evlerinden getirebilecek ya da yenilerini alarak Mutluluk Evi’ne bağışta bulunabilecekler. Ayrıca Mutluluk Evi’ne gelen çocuklar hem kendileri hem de ihtiyaç sahibi çocuklar için oyuncak yapabilecekler.


Çocukların yaratıcılık ve el becerisi gibi yeteneklerini geliştirmelerinin yanı sıra işbirliği ve yardımseverlik gibi duygularını güçlendirmelerine de imkân tanıyacak olan kampanya kapsamında İstanbul Cevahir, üçüncü katındaki bir mağazasını özel olarak hazırladı. “Mutluluk Evi” adını taşıyan mağazada, çocukların keyifli ve kaliteli zaman geçirmesini sağlayacak tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünüldü ve mağazanın içi yeni yıl coşkusuna uygun renkli ve eğlenceli aksesuar ve mobilyalarla dekore edildi.


“Mutluluk Evi”nde yapılan oyuncaklar başta olmak üzere, toplanan tüm eşyalar önce Acil İhtiyaçlar Projesi Vakfı’na kayıtlı İstanbul’daki 580 çocuğa gönderilecek. Kampanyanın yoğun ilgi görmesi durumunda ise Türkiye genelindeki okullardan gelen istek mektupları değerlendirilecek.


Mutluluğu artırmanın en ideal yolu paylaşmaktan geçer diyorsanız, 20 Kasım tarihinden itibaren Cevahir Alışveriş Merkezi’nin üçüncü katındaki “Mutluluk Evi”ne mutlaka uğrayın!