26 / 05 / 2022

Ceylan Karavil Park 696 bin kişi ile ziyaretçi rekoru kırdı!

Ceylan Karavil Park 696 bin kişi ile ziyaretçi rekoru kırdı!

Açılışı heyecanla beklenen her ihtiyaca ve yaş grubuna hitap eden doğru mağaza karması ile dikkat çeken Alışveriş Merkezi, yoğun ilgiyle karşılandı. Ceylan Karavil Park 696 bin kişi ile ziyaretçi rekoru kırdı.Diyarbakır’a ilkleri taşıyan, 18 Haziran 2014 tarhinde Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığında hayata geçen, kiralama ve yönetimi Bilfinger Real Estate Türkiye Mülk Yönetim Hizmetleri tarafından yapılan Doğu’nun ve Güneydoğu’nun en büyük alışveriş merkezi  Ceylan Karavil Park, açılışından bugüne ilk beş günde 696 bin kişi ziyaret etti. Açılışı heyecanla beklenen her ihtiyaca ve yaş grubuna hitap eden doğru mağaza karması ile dikkat çeken Alışveriş Merkezi, yoğun ilgiyle karşılandı.


Avantajlı konumu, ziyaretçilerin konforu düşünülerek tasarlanan açık, ferah yapısını modern mimarisiyle birleştiren,  bölgedeki en büyük ve birçok konsepti bir arada barındıran ilk ve tek proje Ceylan Karavil Park, bölgeye değer katarken beş günde gördüğü yoğun ilgiyle en çok tercih edilen alışveriş merkezi olacağını da kanıtladı. 


Bölgenin gün geçtikçe modernleşen sosyal yaşam temposuna, sunduğu yaşam alanları ve farklı alternatifleri ile cevap olan, özel anları bir keyfe dönüştüren Ceylan Karavil Park, önde gelen ünlü markaları bir çatı altında bir araya getirirken Diyarbakır’a ilk defa gelen markalara da ev sahipliği yapıyor.


Yaklaşık 4 bin kişi istihdam eden ve 150 Milyon Dolar’lık yatırımla gerçekleştirilen Doğu’nun ve Güneydoğu’nun en büyük alışveriş merkezi, Ceylan Karavil Park, Diyarbakır Şanlıurfa Bulvarı'nın en önemli kavşağında yer alıyor. Sahip olduğu birbirinden farklı ve kaliteli marka karmasıyla misafirlerine yeni bir yaşam deneyimi sunan ve açılışının ilk haftasından itibaren yoğun ilgi gören Ceylan Karavil Park, gerek mağazaları gerekse  yeme içme mekanları, sinema salonları, dev akvaryumu ve çocuk eğlence merkezi ile  Diyarbakır’daki eğlence ve sosyal hayatın çehresini de değiştiren, yılda yaklaşık 15 milyon ziyaretçiye hizmet vermeyi hedefleyen beş katlı AVM, çağdaş mimarisiyle de dikkat çekiyor.


2.000 araçlık otoparklı, yönetimi ve mağaza kiralaması Bilfinger Real Estate Türkiye Mülk Yönetim Hizmetleri tarafından yapılan Ceylan Karavil Park kiralama çalışmaları, perakendecilerin yoğun talepleri neticesinde kısa zamanda tamamlandı. Toplam 200 mağazayla hizmet vermekte olan Merkez’de; Migros, Teknosa; Abdullah Kiğılı, LC Waikiki, Koton, YKM, Ayakkabı Dünyası, Watsons, Flo, Mavi Jeans, DeFacto, Joker, English Home, D&R, Toyzzshop, Burger King, Pierre Cardin, Network Fabrika, Hotiç, Us Polo, Ipekyol; Hatem Saykı, Loja’s, B&G, Efor, Dagi, Polo Garage, Hummel, Trendances, Deichmann, Elle, Desa, Tergan, Greyder, Sun Glass Hut, Mademe Coco, Schafer, Casa Luce, Atasun, Yves Rocher, Kryolan gibi markalar yer alıyor.