05 / 02 / 2023

Çeyrek altın bu tarihte bu kadar olacak! Analistlerden tüm kuyumculara turuncu kod gitti

Çeyrek altın bu tarihte bu kadar olacak! Analistlerden tüm kuyumculara turuncu kod gitti

Altın fiyatları hakkında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediliyor. Analistler tarafından altın fiyatları hakkında yeni bir değerlendirme de yapıldı. Değerlendirmede özellikle kuyumcuların hazırlık yapması gerektiği ifade edildi.Vatandaşlar tarafından en iyi yatırım araçlarından biri olarak görülen altının son dönemdeki yükselişi daha düşük fiyatlardan altın alan vatandaşları da sevindirdi. Altındaki yükselişin ardından gram altın fiyatlarıyla ilgili tahminler gelirken, analistlerden bu sefer de çeyrek altın fiyatları hakkında bomba değerlendirmeler geldi. 
Analistler tarafından yapılan açıklamaya detaylı olarak yer vereceğiz ancak gelin hep birlikte altın fiyatlarında son yaşanan gelişmelere hep birlikte göz atalım... 
 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön