25 / 06 / 2022

Çiftçilere destek ödemeleri başladı! TC kimliklerin son rakamına göre bu tarihlerde hesaplara yatacak

Çiftçilere destek ödemeleri başladı! TC kimliklerin son rakamına göre bu tarihlerde hesaplara yatacak

Çiftçilere yapılacak destek ödemelerinin tarihleri belli oldu. TC kimliklerinin son rakamına göre hesaplara yatacağı tarih açıklandı. Çiftçilerin ödemelerini alabilmeleri için bu duyuruları takip etmesi gerekiyor. İşte detaylar...Artan üretim maliyetleri nedeniyle mazot, yem ve gübre almakta sorun yaşayan çiftçileri bir nebze rahatlatacak destek ödemeleri başladı. Çiftçilerin hesabına yatırılacak paralar toplamda 11 milyon TL'yi aşacak. Özellikle kurbanlık hayvan besleyen çiftçileri sevindirecek destek ödemesi haberi geldi. 

Destek ödemeleri 27 Mayıs itibarıyla başladı. TC kimlik numaralarının son rakamı 0 ve 2 olanların hesaplarına paraları yattı.

TC kmlik numaralarının son rakamları 4,6 ve 8 olan çiftçilerin hesaplarına paraların ne zaman aktarılacağı da belli oldu.

 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.