Çilek, İnegöl ve Kuşadası'na 2 yeni mağaza açtı!

Çilek, İnegöl ve Kuşadası'na 2 yeni mağaza açtı!Bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, İnegöl ve Kuşadası'nda 2 yeni mağaza açtı. Çilek, Mobiliyum AVM'de ve Aydın'ın Kuşadası ilçesinde yeni mağazasını açtı.


Çilek'ten yapılan açıklamaya göre, şirket, yurt içindeki mağaza sayısını artırmaya devam ediyor. Son olarak Bursa'nın İnegöl ilçesinde yer alan Mobiliyum AVM'de ve Aydın'ın Kuşadası ilçesinde yeni mağaza açan Çilek, bu mağazalarla birlikte yurt içi satış noktası sayısını 176'ya yükseltti.


Çilek'in İnegöl'deki Mobiliyum AVM'de yer alan toplam 510 metrekare büyüklüğündeki iki katlı yeni mağazası, geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerini bekliyor.


Kuşadası'ndaki yeni Çilek mağazası ise 240 metrekarelik alanıyla hizmet veriyor. Yeni mağaza, Çilek'in Aydın'daki 3. mağazası olurken, Kuşadası'nda açılan ilk Çilek mağazası olma özelliği taşıyor.


Açıklamada görüşlerine yer verilen Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, şunları kaydetti:


"2014 yılında yurt içi ve yurt dışında toplamda 35 yeni satış noktası açarak, bir önceki yıla oranla yüzde 18 büyüme gösterdik ve 300 milyon TL ciro elde ettik. 2015 yılında da yurt içi ve yurt dışı mağazalarımızla yıl sonu hedefimize ulaşmayı öngörüyoruz. 'Daha çok çocuk Çilek'le hayallerinin odasında uyusun' diye büyümeye devam ediyoruz."AA