29 / 01 / 2023

Citroen ticari araçlarına 8 bin TL zam yaptı! İşte Citroen Berlingo’nun 8 Ekim 2022 fiyat listesi…

Citroen ticari araçlarına 8 bin TL zam yaptı! İşte Citroen Berlingo’nun 8 Ekim 2022 fiyat listesi…

Kobilerin en çok tercih ettiği ticari araç modellerinden olan ve herkesin merakla takip ettiği Citroen Berlingo’nun ekim ayı fiyatları merak konusu oldu. İşte, Citroen Berlingo’nun 8 Ekim 2022 fiyat listesi…Citroen ticari araçlarına 8 bin TL zam yaptı! İşte Citroen Berlingo’nun 8 Ekim 2022 fiyat listesi…

Satışa sunulduğu günden bu yana ticari araç segmentinde öncü olan Citroen Berlingo, güncellenen modeliyle önceki nesillerin temel özelliklerinini de bünyesinde barındırıyor.

Berlingo, tasarım, modülerlik ve pratiklik açısından yenilikçi çözümler getiriyor. Modern ve eğlenceli yapısıyla 4.40 metre uzunluğundaki Citroen Berlingo, 5 yolcu kapasitesiyle sunuluyor.

2022 model Citroen Berlingo, günlük yaşamınızı daha kolay hale getiren 13 modern teknolojiyi bir araya getirerek en üst düzey güvenlikle satılıyor. Ayrıca benzersiz konfor sunmak üzere geliştirilmiş birçok teknolojiyi de beraberinde getiriyor.

Peki Citroen Berlingo’nin teknik özellikleri neler? İşte, Citroen Berlingo’nin teknik özellikleri ve 8 Ekim 2022 fiyat listesi…
Geri Dön