Coldwell Banker müşterilerine, acil sağlık hizmeti Medline’dan!

Coldwell Banker müşterilerine, acil sağlık hizmeti Medline’dan! Coldwell Banker müşterilerine, acil sağlık hizmeti Medline’dan!

Dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası Coldwell Banker, müşteri memnuniyeti kapsamında, müşterilerine 3 aylık Medline Acil Sağlık Hizmeti üyeliği hediye ediyor.

Dünyada, 6 Kıtada, 54 farklı ülkede, 3.500’den fazla ofisi, 100.000 danışmanı ile gayrimenkul satışı yapan, Türkiye’de ise 21 farklı şehirde 102 ofisi ile hizmet veren Coldwell Banker, sağlıktaki en hayati sorun olan, acil durumlarda yaşanan yetersiz müdahalelerin önüne geçebilmek, müşterilerinin acil durumlarında yanlarında olabilmek adına Türkiye’nin ilk özel “acil sağlık hizmeti” veren kuruluşu Medline ile işbirliğine gidiyor. Coldwell Banker’dan Alım-Satım veya Kiralama yapan herkes, 3 ay ücretsiz Medline Acil Sağlık üyeliğine hak kazanıyor.


Hizmet kapsamı içerisinde müşteriler; Medline Acil Sağlık’ın 32 acil durum parametresi dahilinde gerçekleşecek acil durumlarda doktorlu kara ambulansından ücretsiz olarak yararlanılabiliyor. Ayrıca beklenmedik durum ve zamanlarda ortaya çıkacak sağlık sorunları için Medline Acil Sağlık’ın 7/24 telefonla tıbbi danışmanlık hizmetinden de faydalanılabiliyor.


Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş ve Medline Acil Sağlık Yönetim Kurulu Başkan Vekili  Gürkan Ergenekon’un 1 Haziran 2016, Çarşamba günü katıldığı imza töreninde Ergenekon; işbirliklerinin uzun soluklu olmasını dilediklerini ve Coldwell Banker müşterilerinin ayrıcalıklı Medline dünyasına hoş geldiklerini, kaydetti.Haber Capital Dergisi'nde şu şekilde yer aldı;


Gayrimenkul danışmanlık  markası Coldwell Banker, acil durumlarda yaşanan yetersiz müdahalelerin önüne geçebilmek, müşterilerinin acil durumlarında yanlarında olabilmek adına Medline ile işbirliğine gidiyor. Coldwell Banker'dan alım-satım veya kiralama yapan herkes 3 ay ücretsiz Medline Acil Sağlık üyeliğine hak kazanıyor. 


Capital