05 / 07 / 2022

Coldwell Banker'dan bedava franchise!

Coldwell Banker'dan bedava franchise!

Dünyanın önde gelen gayrimenkul danışmanlık kuruluşu Coldwell Banker Türkiye, internet sitesinde düzenlediği yarışmada, soruları doğru bilen ziyaretçilerine çeşitli hediyeler dağıtıyor1906 yılında kurulan ve 47 ülkede 4 bine yakın franchise ofisi ile gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren Coldwell Banker Türkiye müşterilerine yönelik hizmet verdiği internet sitesinde yeni bir yarışma başlatıyor. Coldwell Banker'ın hazırladığı yarışma soruları gayrimenkul sektörüyle ilgili yanlış bilinen bazı konuları düzeltiyor.
 
www.coldwellbanker.com.tr adresinden siteye giren ziyaretçiler, sitede yer alan bilgi yarışmasında sorulan sorulara doğru cevap verdikçe çeşitli hediyeler kazanma fırsatı bulacaklar.
Coldwell Banker, Projeleri ve Emlak sektörü terminolojisi başlıkları altında 2 grupta verilen 150-200 soru içinde Brad Pitt - Angeline Jolie gibi ünlü isimlere dair sorular da yer alıyor.  
Tüm ziyaretçilerin üye olarak yarışabileceği yarışma sonucu kazananlara bedava franchise, cep telefonu gibi ödüller verilecek. Yarışma siteden 3 ay boyunca yayınlanacak.