Çorum Sungurlu’da cezaevi inşaatı devam ediyor!

Çorum Sungurlu’da cezaevi inşaatı devam ediyor! Çorum Sungurlu’da cezaevi inşaatı devam ediyor!

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Sungurlu’da bir dizi ziyaretler ve incelemelerde bulundu.Kavuncu  400 kişilik açık ve 1200 kişilik T tipi kapalı ceza infaz kurumunn inşaatını gezdi...

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Sungurlu Açık ve Kapalı Cezaevi inşaatını inceledi. Kavuncu, 400 kişilik açık ve 1200 kişilik T tipi kapalı ceza infaz kurumu ve 200 adet lojman çalışmaları ile ilgili yüklenici firmadan bilgi aldı.

Çorum Hakimiyet'te yer alan habere göre, Kavuncu Sungurlu Kapalı ve Açık Cezaevi ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Sungurlu cezaevi lojmanları ve kapalı ceza evinin kaba inşaatı tamamlanıp açık cezaevinde ise kaba inşaat çalışmaları devam ediyor. 83 bin metrekarelik inşaat alanının mevcut proje üzerindeki jandarma tabur binası, idari bina, atölye, mutfak, teknik merkez, 400 kişilik açık ceza infaz kurumu, 1200 kişilik T tipi kapalı ceza infaz kurumu ve 200 adet lojmanın çalışmaları hakkında yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldık." ifadelerini kullandı.