CreavitDiamond serisi modernlik ve şıklığı bir araya getiriyor!

CreavitDiamond serisi modernlik ve şıklığı bir araya getiriyor!Banyolarda pırlanta edası ile parlayan şık modern ve iddialı bir tasarım... İsmini pırlantadan alan cazibesini kusursuz tasarımından olan CreavitDiamond serisi, banyonuzda sizleri sabah güneşi gibi karşılamaya geliyor.


Banyolarda pırlanta edası ile parlayan şık modern ve iddialı bir tasarım... İsmini pırlantadan alan cazibesini kusursuz tasarımından olan CreavitDiamond serisi, banyonuzda sizleri sabah güneşi gibi karşılamaya geliyor. Creavit’in ürün portföyüne yeni giren Diamond banyo ve lavabo armatürleri banyosunda modernlik ve şıklık arayanlara merhaba diyor.


Banyolara pırlantanın ışıltısını taşıyan CreavitDiamond lavabo ve banyo armatür tasarımları, banyolarda suyun saflığı ile bütünleşecek çizgilerdeki tasarımı ile göz dolduruyor. Modern çizgilere sahip olan Diamond armatür serisi, ürünün ham maddesini oluşturan pirincin usta ellerde işlenmesiyle, suyun akışına yön veriyor. Banyo ve lavabo armatürü seçeneği bulunan tasarımların üretiminde 25 cm seramik disk kartuşlarının kullanılmış olması, ürünün dayanıklılığını ve ömrünü uzatıyor. Oynar kumanda kolları sayesinde minik hareketlerle sıcak soğuk su ayarlama kolaylığı sağlayan Diamond serisi, banyolarında suyun saflığı ile bütünleşen tasarımlarıyla farkını ortaya koyuyor.