Çukurova Balkon

Cristiano Ronaldo'nun İspanya'daki 1.3 milyon sterlin villası! 

Cristiano Ronaldo'nun İspanya'daki 1.3 milyon sterlin villası!  Cristiano Ronaldo'nun İspanya'daki 1.3 milyon sterlin villası! 

Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo Marbella'dan 1.3 milyon sterlin'lik bir villa satın aldı. Ünlü futbolcu Conor McGregor'a komşu oldu. İşte Ronaldo'nun lüks villası...


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, Marbella'dan aldığı 1.3 milyon sterlin'lik (yaklaşık 9 milyon TL) yeni villasıyla, İrlandalı karma dövüş sanatları ustası Conor McGregor'a komşu oldu.

 

Ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, İspanya'nın Marbella şehrinde 1.3 milyon sterlin'e bir villa aldı.Ronaldo bu 4 odalı villayı da satın alarak 27 milyon sterlinlik mülk imparatorluğuna bir yenisi ekledi. 

 


Ronaldo'nun villası yeni teknoloji ile inşa edildiği için kullanım açısından oldukça rahat. Villada manzaralı havuzdan sinema odasına kadar her şey mevcut. 

 


Ünlü futbolcu yeni villasında kız arkadaşı Georgina Rodriguez ile yaşayacak. Ayrıca Ronaldo, sadelikten yana olduğu için villanın dekorasyonunda gereksiz aksesuar ve abartı detaylar istemiyor.

 

  

 

Ünlüler nerede oturuyor?

Adası olan 17 ünlü!

Gayrimenkul zengini ünlüler!