Ünlüler nerede oturuyor?

Ünlüler nerede oturuyor? Ünlüler nerede oturuyor?

Türkiye'nin ünlü isimleri nerede yaşıyor? İşte ünlü isimlerin oturduğu o evler...
Türkiye'nin ünlü isimleri nerelerde oturuyor, en çok hangi semtleri tercih ediyor merak ediyor musunuz? İşte ünlü isimlerin oturdukları semtler ve o muhteşem evleri...


Posta gazetesinde yer alan habere göre, takı tasarımcısı Bilgün Sazak, 2010’dan bu yana İstanbul Beykoz Çubuklu’da ailesine ait 22 yıllık bir villada oturuyor.

Denize nazır, 450 metrekarelik villasının kapılarını Hello Dergisi’ne açan Sazak 14 ay devam eden dekorasyon çalışmasında şunlara dikkat etti:

-Ünlü İngiliz dekoratör Kelly Hoppen’den ilham aldı.

-Siyah, beyaz, gri ve beyaz karışımı (grej) renklere yer verdi.

-Gizli ışıklandırmayı tercih etti.

-Mekana derinlik vermek için salon ve giyinme odasını aynalarla kaplattı.

-Çiçek, mum, tablo, hat ve heykelleri ön planda tuttu.


Bilgün Sazak “Evdeki en büyük keyfim akşamları iş dönüşü salonda ayaklarımı uzatıp tepside yemek yemek ve televizyon seyretmek” diyor.


Pınar Sabancı eşi İlhan Sabancı, çocukları; Yalçın, Arya ve Lia ile İstanbul Kandilli'de oturuyor.Pınar Sabancı geçen haftalarda yalının iskelesinde elinde kamış, balık tutmak istedi fakat yakalayamayınca balıkçıdan çinekop aldı.


Şarkıcı Demet Akalın'ın hayat arkadaşı Okan Kurt, 2 oda 1 salon daire tuttu. Okan Kurt'un Maslak 1453'te tuttuğu dairenin aylık kirası 4 bin lira.


Cemiyet hayatının tanınan isimleri arasında yer alan Burcu Şendir 3 yıl önce modacılığa soyunmuş, 'SoYoo' markasını kurmuştu. Kısa sürede işleri büyüten Burcu Şendir kazancını gayrimenkule yatırdı ve iki yeni ev birden aldı. Şendir'in, Necmettin Karabacak'tan iki çocuğu var.

‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisindeki performansıyla bölüm başına 60 bin lira alan Gökçe Bahadır, kazancını gayrimenkule yatırıyor. İlk olarak bu sezon annesinin Ayvalık’taki yazlığını tadilat yaptırarak yenileyen başarılı oyuncu, kendine lüks bir konut satın aldı. Kadıköy Suadiye’de 4 oda 1 salon deniz manzaralı bir evi bulunan oyuncu, yine aynı muhitten kendisine deniz manzaralı, çatı katı 2+1 lüks bir ev alarak geleceğine yatırım yaptı.  Bahadır'ın bunun için 2 milyon TL’yi gözden çıkardığı öğrenildi. Evin dekorasyonuyla da yakından ilgilenen  Bahadır, yeni dairesini en güzel eşyalarla düzenliyor.


Yaz sezonu boyunca Bodrum'da neredeyse her akşam sahneye çıkan Deniz Seki, bu yoğun temposu sonrası kendisini ödüllendirdi. Sezonun kapanmasıyla beraber İstanbul'da da yeni anlaşmalar yapan şarkıcı buradaki evini değiştirdi. Deniz Seki, Sarıyer'de Boğaz manzaralı bir köşke taşındı.

 

Adası olan 17 ünlü!