Crystal Tower 296 adet daireden meydana geliyor!

Crystal Tower 296 adet daireden meydana geliyor!

Maknoon Gayrimenkul, Crystal Tower ve 5 yıldızlı Sapanca Resort Hotel projeleriyle Türkiye'ye girdi. Arabistanlı grubun 5 yıldızlı otel konseptinde tasarladığı Crystal Tower, 296 rezidans daireden oluşuyor


Suudi Arabistan'da birçok projeye imza atan Mekke merkezli Maknoon Gayrimenkul, Crystal Tower projesiyle Türkiye pazarına girdi. Maknoon, Crystal Tower projesiyle birlikte Sapanca'da hayata geçireceği Sapanca Resort Hotel'i de tanıttı. İstanbul Beylikdüzü'nde konumlandırılan 37 katta, 296 rezidans daireden oluşan Crystal Tower projesinde satışlara devam eden Maknoon, kısa sürede 10 katın satışını tamamladı. 5 yıldızlı otel konseptinde tasarlanan projede, 1+1 ve 3+1 tiplerinde tamamen mobilyalı olarak teslim edilen rezidans daireler yer alıyor. Projede teslimler ise 2016'nın ikinci çeyreğinde yapılacak. 


TESLİMLER 2016'DA 


Maknoon Gayrimenkul, Sapanca'da inşaasına başladığı Sapanca Resort Hotel ile 5 yıldızlı hizmet sunacak. 123 odadan oluşacak Sapanca Resort Hotel'de standart, junior, executive ve royal suites olmak üzere 4 çeşit oda bulunuyor. 16 bin 500 metrekare alan üzerinde yükselen otelin, 11 bin 500 metrekaresi ise peyzaj alanlarına ayrıldı. Çalışmaların devam ettiği projenin 2016 yılının ikinci çeyreğinde tamamlanacağı belirtildi. 


Takvim