03 / 07 / 2022

Çukurova Balkon yüksek kazanç sağlıyor!

Çukurova Balkon yüksek kazanç sağlıyor!

İnşaat sektöründe 24 yıldır Adana, Mersin ve İstanbul’da binlerce konut üreten SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, projelerinin yüksek prim potansiyeli ile dikkat çekiyor.Gayrimenkul sektöründe 1993 yılından bu yana imza attığı projeleri ile konut sahiplerine kaliteli, nitelikli ve konforlu yaşam alanları sunmayı ilke edinen SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, aynı zamanda alırken kazandırıyor. İstanbul’un hızla değer kazanan bölgelerinden Kartal’ın en stratejik noktalarında, metroya, AVM’lere, hastanelere, okullara çok yakın mesafede konumlanan Adanuspark, Çukurova Tower ve Çukurova Balkon bölgenin sembol projeleri olarak öne çıkıyor. 2012 yılında teslim edilen ve üç blokta toplam 180 daireden oluşan Adanuspark ile 2014 yılında teslimi gerçekleşen ve 253 konuttan oluşan 36 katlı Çukurova Tower, konut sahiplerine yüzde 35 kazandırdı. İnşasına Mayıs 2015’te başlanan ve örnek daireleri hazır olan, iki blokta toplam 261 konuttan oluşan Çukurova Balkon’un ise Eylül 2017’de teslimi sırasında yüzde 45 prim oranına ulaşması hedefleniyor.


Bölgesine değer katan projeler

Yüksek prim oranı ile konut sahiplerinin ve yatırımcılarının yüzünü güldüren Çukurova Gayrimenkul’ün Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Son, yenilikçi, çevreci ve müşteri odaklı bir yaklaşımla hem keyifli ve kaliteli yaşam alanları hem de kârlı yatırım fırsatları sunduklarını ifade etti. Şirketlerinin bilgi birikimini ve deneyimini estetik, teknoloji, lüks ve konfor ile bütünleyerek bulunduğu bölgeye değer katan modern projeler inşa ettiklerini bildiren Tamer Son, sözlerine şöyle devam etti;


“Deprem ülkesi Türkiye’de insanların huzur içinde yaşayabilecekleri, dayanıklı, uzun ömürlü, güvenli ve sürdürülebilir projeler inşa etme hedefimizi her zaman önceliğimiz olarak belirliyoruz. Projelerimizi, en son Deprem Yönetmeliği’ne uygun olarak, Türkiye Hazır Beton Birliği onaylı C-40 sınıfı hazır beton ve konvansiyonel sistem ile inşa ediyoruz. Demir olarak ST3 sismik beton çeliği kullanıyoruz. Projelerimizin güvenli olmasının yanı sıra estetik ve doğaya dost olmasına da önem veriyoruz. Genel olarak proje alanının yaklaşık yüzde 80-85’ini yeşil alana ayırıyoruz ve sosyal donatılarla projelerimizi zenginleştiriyoruz. Her zaman merkezi lokasyonlarda ve gelişime açık bölgelerde, prim potansiyeli yüksek projeler inşa ediyoruz. Projelerimizi konumundan mimarisine, sosyal donatılarından yaşamı kolaylaştıracak diğer tüm detaylarına kadar o projede yaşayacakların en ufak ihtiyaçlarına bile cevap verebilecek şekilde planlıyoruz.”


Çukurova Balkon nasıl bir proje?

Çukurova Gayrimenkul’un “Balkon Hayatın Keyfidir” temalı projesi Çukurova Balkon, 19 ve 20 katlı iki blokta 1+1’den 4+1’e kadar toplam 261 konuttan ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Neredeyse tüm dairelerin iç mimarisinin birbirinden farklı olarak planlandığı Çukurova Balkon’da, tüketiciler ihtiyaçları ve yaşam biçimleri doğrultusunda aynı konut tipleri içinde bile mutfağı, salonu, yatak odası ya da genç odası geniş olan farklı daire türleri arasından seçim yapabiliyor.


Kartal Metrosu’na ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Aydos Ormanı’na 2 dakika mesafede konumlanan Çukurova Balkon, merkezi konumunun yanı sıra deniz, adalar ve orman manzarasını da bir arada sunuyor. Projenin tüm dairelerinde büyüklüğü oranında en az bir balkon bulunuyor. Bazı dairelerde iki ya da üç balkon, bazılarında ise 30 metrekareye kadar teras ya da 20 metrekareye kadar bahçe kullanım alanı yer alıyor.


Çukurova Balkon’un zengin sosyal tesisleri

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 4+1 daireler için ikişer, diğer daireler için birer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanabiliyor.


Çukurova Balkon’da güncel fiyat ve kampanya

Dairelerin çeşitlerine ve büyüklüklerine göre 386 bin ila 1.400 bin TL arasında fiyatlarla satışa sunulduğu Çukurova Balkon’da iki seçenekli kampanya uygulanıyor. İsteyenler yüzde 50 peşin ödeme yapıp kalan yüzde 50’yi Ocak 2018’de vade farksız olarak ödeyebiliyor. Peşinatsız konut arayanlara ise daire fiyatının yüzde 75’ine kadar kredi kullanma ve peşinatı Ocak 2018’de yine vade farksız olarak ödeme imkanı tanınıyor.


Web: http://www.cukurovabalkon.com/