27 / 06 / 2022

Çukurova Balkon’dan Kadınlar Günü fırsatı!

Çukurova Balkon’dan Kadınlar Günü fırsatı!

Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un yeni gözdesi Kartal'da yer alan projesi Çukurova Balkon’dan Dünya Kadınlar Günü’nde konut almak isteyen kadınlara mevcut kampanyasına ek olarak yüzde 8 indirim imkanı sunuyor.  

İnşaat sektöründe 25 yıldır markalı konut projeleriyle öne çıkan SON Grup bünyesinde yer alan Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da konumlanan teslime hazır projesi Çukurova Balkon’da Dünya Kadınlar Günü’ne özel kadın müşterilerine mevcut kampanyasının yanında yüzde 8 ekstra indirim imkanı sunuyor.

Mevcut kampanya dahilinde sadece yüzde 5 oranında düşük bir peşinat ödeyerek ev alanlar, peşinatın kalan yüzde 15’ini bir yıl sonra, daire tutarının yüzde 80’ini ise 120 ay vadeli banka kredisi ile kira öder gibi ödeme imkanına sahip. Her zevke ve ihtiyaca uygun bol alternatifli daire tiplerinin bulunduğu Çukurova Balkon’da tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon, bazı dairelerde ise geniş teraslar ve bahçe katı kullanım alanı mevcut.

 

Çukurova Balkon’dan Kadınlar Günü fırsatı!


Her ihtiyaca uygun bol daire seçeneği

19 ve 20 katlı iki blokta toplam 261 konutun bulunduğu Çukurova Balkon’da, daireler 65 ila 273 metrekare arasında değişiyor. Aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımının değiştiği projede, tercihe göre kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odaları farklı büyüklüklerde tasarlandı. Bu doğrultuda projede 3 farklı tipte 1 oda 1 salon, 60 farklı tipte 2 oda 1 salon, 10 farklı tipte 3 oda 1 salon ve 5 farklı tipte 4 oda 1 salon daire yer alıyor. Ayrıca ebeveyn banyosu, giyinme odası, kiler, teras, bahçe kullanımı gibi alternatifler içinden seçim yapma şansı da yer alıyor.

Metroya 600 metre, ormana 2 dakika

Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal metrosuna ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede yer alan Çukurova Balkon, merkezi konumu sayesinde ulaşım kolaylığı sağlıyor. Deniz, adalar ve orman manzaralı konutlarıyla dikkat çeken Çukurova Balkon, şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzak, ormanın yanı başında ferah bir yaşamın kapılarını aralıyor.


Yüzde 85 yeşil alan ve 750 metrekarelik iki katlı sosyal tesis

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı bulunuyor. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı da bulunuyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını meydana getiriyor.. Kapalı otoparklarda 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daireler için birer, 4 oda 1 salon daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu Çukurova Balkon'da, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanılabiliyor.

 

Web: http://www.cukurovabalkon.com/