06 / 07 / 2022

Cumhurbaşkanı Erdoğan o imzaları attı! Acele olarak bugünden itibaren başlayacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan o imzaları attı! Acele olarak bugünden itibaren başlayacak

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararında bazı illerde acele kamulaştırma kararları verildi. Ayrıca Letonya vatandaşlarının Türkiye'de vizesiz kalış süresi uzatıldı.Bitlis'in Tatvan ilçesinde bazı alanlar orman sınırları dışına çıkartılırken, Kütahya'nın Simav ilçesinde bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasına karar verildi.

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararlarına göre, Bitlis'in Tatvan ilçesine bağlı Yeşilmezra Mahallesi ve çevresindeki bazı alanlar orman sınırları dışına çıkartıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan o imzaları attı! Acele olarak bugünden itibaren başlayacakSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.