Dap Vazo Kule görselleri!

Dap Vazo Kule görselleri! Dap Vazo Kule görselleri!

Firma: DAP Yapı

Proje: Dap Vazo Kule

Dap Vazo Kule görselleri haberimizin içerisinde yer alıyor. 2015 yılında tamamlanması planlanan Maltepe Dap Vazo Kule Evleri projesinde 20 bin TL peşinatla ödemeler yapılıyor.Dap Yapı tarafından hayata geçiriliyor olan Vazo Kule projesi İstanbul'un Anadolu yakasında Maltepe'de yükseliyor.  Dap Vazo Kule  görselleri öncesinde projeden bahsedelim.


Dap Vazo Kule Maltepe projesi 3 kule olarak tasarlandı. Dap Vazo Kule Maltepe projesinde 22 katlı iki blok ve 19 katlı bir blok inşa ediliyor.


İşletmesi için Rotana ile anlaşılan Dap Vazo Kule projesinde 289 rezidans, 99 adet ofis ve 11 adet ticari birim bulunuyor. Dap Vazo Kule projesi 2015 yılında tamamlanıyor.


Dap Vazo Kule Maltepe satış ofisi ile 444 33 39 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz. Dap Vazo Kule projesinde yüzde 1 KDV geçerli.


Dap Vazo Kule projesinde 20 bin TL peşinat ödemesinden sonra 48 ay vade farksız ödemeler yapılıyor. Dap Vazo Kule'de yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları, eğlence alanları, çocuk oyun alanları yer alıyor.Dap Vazo Kule nerede?

Dap Vazo Kule adres : Altayçeşme Mh. Çam Sokak No:16 Maltepe/İstanbulDap Vazo Kule görselleriDap Vazo Kule görselleriDap Vazo Kule görselleri
Tel: 444 33 39

Web: www.dapvazokule.com


projeye sor