29 / 01 / 2023

Davutpaşa Inİstanbul Gala satılık ev!

Davutpaşa Inİstanbul Gala satılık ev!

Firma: İş GYO - NEF

Proje: Inİstanbul Gala

Davutpaşa Inİstanbul Gala satılık ev fiyatları 320 bin TL'den başlangıç gösteriyor. TEM'e 7 kilometre uzaklıkta inşa edilen projede 2 bin 100 TL'lik taksitlerle ödeme yapılabiliyor.Teslimlerin 2017 yılı Aralık ayında gerçekleşmesi öngörülen  Inİstanbul Gala  Residence'de yüzde 1 peşin ödeme yapılıyor, kalan yüzde 25'lik kısım teslimde ödeniyor, kalan kısım ise banka kredisiyle vadelendiriliyor. 


Davutpaşa Inİstanbul Gala satılık ev tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. İş GYO ve Nef imzası ile hayata geçirilen projede 30 ay 0 faiz avantajı ile konut sahibi olunabiliyor. 


Toplam 788 adet üniteden meydana gelen Inİstanbul Gala Evleri eski Topkapı Şişecam Fabrikası arsası üzerinde yükseliyor. Proje İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve Nef imzası taşıyor. 


Inİstanbul Gala Konutları kreş, basketbol sahası, asansör, yüzme havuzu, oyun alanları, güvenlik, kapalı otopark, sinema, mescit gibi sosyal olanaklara sahip. 


Davutpaşa Inİstanbul Gala satılık ev fiyatları 320 bin TL'den başlıyor. Alanları 48 ile 308 metrekare arasında değişen dairelerin yer aldığı proje Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nün karşısında bulunuyor. 


Inİstanbul Gala Evleri Yenikapı Hızlı Feribot iskelesine 7 dakika, TEM'e 7 kilometre, Dumlupınar Caddesi’ne 600 metre, metrobüse 1 kilometre, metroya 100 metre uzaklıkta hayata geçiriliyor. 


Inİstanbul Gala iletişim

Telefon:  444 72 21

Web: http://www.inistanbultopkapi.com/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor

Geri Dön