Dedemin Konakları Villaları'nda 1. Etap teslimleri yapıldı!

Dedemin Konakları Villaları'nda 1. Etap teslimleri yapıldı!Silivri'de hayata geçirdiği inşaat projeleriyle bölgede adını duyuran Home Yapı Mühendislik’in, Dedemin Konakları villalarının birinci etabı tamamlandı ve teslimleri gerçekleştirildi.


Yoğun şehir hayatından kaçanlar, salgının da etkisiyle büyükşehirlerin dışındaki yerlere talebi artırdı. Gerek İstanbul’a yakınlığı gerek lokasyon avantajıyla yerleşim için İstanbul'un Silivri en çok tercih edilen bölgeler arasında bulunuyor. 

Silivri'de hayata geçirdiği inşaat projeleriyle bölgede adını duyuran Home Yapı Mühendislik’in, Dedemin Konakları villalarının birinci etabı tamamlandı ve iskan izni alınıp sahiplerine teslimi gerçekleştirildi. 

Dedemin Konakları Villaları

Deniz ve doğayı bir araya getiren proje, benzersiz konum özellikleriyle, ferahlığın ve özgürlüğün tadını çıkarmak iiçn bir yaşam vadediyor. Villalar, İstif Kent Sitesi'nde konumlanıyor. Proje, denize ve kumsala yürüyüş mesafesinde konumlanıyor.

Selimpaşa kent meydanına da yakın mesafede yükselen Dedemin Konakları, TEM otoyoluna 3 dakikada ulaşım imkanı sunarken, İstanbul'a yakın lokasyonuyla da dikkat çekiyor. 

Dedemin Konakları Villaları

“Şeffaflık ilkesine bağlılığımız ile sürprize yer bırakmıyoruz”

Dedemin Konakları Villaları

Müşterileri doğru dinleyerek en uygun mimari çözümleri hayata geçirdiklerine dikkat çeken Home Yapı Kurucu Ortağı İnşaat Mühendisi Nevzat Ülküseven, “Projelerimizi tasarlarken işin uygulama kısmını da bildiğimiz için, müşterilerimize en optimum çözümleri tasarım aşamasından itibaren sunuyoruz ve şeffaf bir şekilde ilerlemeyi tercih ediyoruz. Böylece hiçbir sürprize yer bırakmadan müşterilerimize kendilerini ait hissedebilecekleri estetik ve güvenli mekânlar yaratıyoruz.

Dedemin Konakları projemiz, yüzde 80'i yeşil alan olan 12.000 metrekare arsa içinde, 25 adet müstakil tapulu 350 metrekare arsalı villalardan oluşuyor. Stresli şehir hayatından kaçmak isteyenlere doğanın ve denizin en güzel manzaralarını sunan ferah bir yaşam alanı diyebilirim. Projeye olan ilgi, bizi ikinci etap çalışmaları için oldukça heyecanlandırıyor.

Silivri bölgesine olan ilginin gün geçtikçe artması da bizi ayrıca sevindiriyor. Bölgemize gelmek isteyen sanayiciler, konut veya villa yaptırmak isteyen firmalar ve şahıslar için proje yapılacak arazinin bulması da dahil olmak üzere komple çözümler sunuyoruz.

Hedefimiz başta Silivri bölgesi olmak üzere, tüm İstanbul ve Marmara bölgesi akabinde de ülke çapında nitelikli inşaat projelerine imza atmak. Hedeflerimiz ve stratejimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz” açıklamasında bulundu.

Dedemin Konakları Villaları

“Estetik, güvenli, karlı ve yatırım değeri yüksek bir proje”

Projenin, sahiplerine her bakımdan avantaj sağladığına vurgu yapan Home Yapı Kurucu Ortağı Mimar Hasan Aksel Yağcıoğlu, “Dedemin Konakları projesinin planlama aşamasında modern ve şık cephe, iç mekânlarda özel tasarım ile konforun ve huzurun harmanlandığı alanlar oluşturduk.

İmalatı birinci sınıf malzeme ve işçilikle tamamlayıp güvenliği ön planda tuttuk. Yüksek kaliteli beton ve nervürlü demir kullanarak deprem riski taşımayan yönetmeliklere uygun halde projemizi tamamladık.

Dedemin Konakları; 24 saat kamera kayıt güvenlik sistemi, otomatik panjurları, yüzme havuzu, çevre, peyzaj düzenlemesi, otoparkı, üst düzey ısı ve ses izolasyonu ile karlı ve yatırım değeri yüksek bir proje oldu. Gerek modern çizgilere sahip estetik mimari tasarımı gerekse de özel konumuyla yıldız projelerimiz arasında yer alıyor” şeklinde konuştu.

Web : http://www.homeyapi.com.tr/dedemin-konaklari.html