13 / 08 / 2022

Dell, üst düzey oyun monitörünü satışa sundu! İşte 28 Haziran 2022 fiyat listesi...

Dell, üst düzey oyun monitörünü satışa sundu! İşte 28 Haziran 2022 fiyat listesi...

Dell Technologies, daha üst düzey bir oyun deneyimi yaşatmak için gelişmiş netlik sunan ve sorunsuz bağlantı özelliği bulunan iki yeni Dell oyun monitörünü tanıttı. İşte 28 Haziran 2022 fiyat listesi...Dell Technologies, daha üst düzey bir oyun deneyimi yaşatmak için gelişmiş netlik sunan ve sorunsuz bağlantı özelliği bulunan iki yeni Dell oyun monitörünü tanıttı.

Oyun deneyimini bir üst seviyeye taşımak için tasarlanan Dell 32 4K UHD Oyun Monitörü (G3223Q), hem bilgisayarda hem de son çıkan konsollarda yoğun grafik içeren oyunları sağlayarak en güncel bağlantı seçenekleriyle net görüntü kalitesi sağlıyor.

4K Ultra HD çözünürlüğe, Fast IPS özelliğine ve VESA DisplayHDRTM 600 sertifikasına sahip olan monitör üstün netlik ve keskin ayrıntılar sunuyor. Bilgisayar oyunları için 144Hz değişken yenileme hızı ve HDMI 2.1 bağlantısı ile konsol oyunları için 120Hz'e kadar yenileme hızı, yırtılmayı ve takılmayı önleyerek akıcı bir oyun deneyimi yaşatıyor.

Monitör ayrıca AMD FreeSync™ Premium Pro teknolojisini de destekliyor. Monitörde bulunan yeni “Oluşturucu” modu, hassas renk doğruluğuna ihtiyaç duyan içerik oluşturucular ve oyun geliştiriciler için ideal.

 Dell, üst düzey oyun monitörünü satışa sundu! İşte 28 Haziran 2022 fiyat listesi...

Dell 32 USB-C Oyun Monitörü (G3223D) ise grafik yoğun oyunlar, RPG ve simülasyon oyunları için çevreleyen ve kusursuz bir deneyim sunmak için büyüleyici görüntüler, zengin renkler ve USB-C bağlantısı sağlıyor.

QHD çözünürlüğe ve VESA DisplayHDRTM 400 sertifikasına sahip monitör, oyun oynarken gerçeğe yakın görüntüler sağlıyor. Fast IPS ekran ayrıca PC'lerde 165Hz değişken yenileme hızı ve konsol oyunları için 120Hz'e kadar yenileme hızı, 1 ms tepki süresi (GtG), AMD FreeSyncTM Premium Pro ve NVIDIA® G-Sync® uyumluluğuyla akıcı ve kesintisiz bir oyun deneyim sunuyor. 15W güç çıkışına sahip USB-C bağlantısı, kablo yönetiminde kolaylık sağlıyor.

Her iki monitör de uzun süreli oyunlar esnasında gerçekçi renkleri korurken zararsız mavi ışık emisyonlarını azaltan TUV sertifikalı ComfortView Plus özelliğine sahip.

İşte 28 Haziran 2022 fiyat listesi...