13 / 08 / 2022

Demet Akalın afetzedeler için bir ev daha yaptıracak!

Demet Akalın afetzedeler için bir ev daha yaptıracak!

Önceki gün Etiler'de görüntülenen şarkıcı Demet Akalın Manavgat'ta afetzedeler için bir ev daha inşa ettireceğini açıkladı. Ünlü şarkıcı Demet Akalın Manavgat'ta çıkan yangında evi yanan bir vatandaşa ev yaptırmıştı. Hürriyet'ten Sayit Durmaz'ın haberine göre; Akalın Manavgat'ta afetzedeler için bir ev daha yaptıracağını açıkladı.

Akalın  Manavgat'taki orman yangında evini kaybeden Fatma Öksüzoğlu'nu evini inşa ettireceğini açıklamıştı. Akdeniz ve Ege'de devam eden yangınlardan birçok insana yardım eden şarkıcı, Fatma Öksüzoğlu'nun evinin inşaatının tamamlandığını açıklamıştı. 

Demet Akalın afetzedeler için bir ev daha yaptıracak!

"ÇOK GÜZEL OLDU"

Sosyal medya üzerinden evin son halini paylaşan Akalın, "Haftaya Fatma Teyze'min evini ful teslim ediyoruz. Çok güzel oldu be" diye yazdı. Akalın, o dönem yaşananlardan çok etkilenmiş, yardım derneği kuracağını açıklamıştı.

EŞYALAR DA HAZIR!

Fatma Özksüzoğlu'na verdiği sözü tutan Demet Akalın, eşyaların da hazır olduğunu dile getirdi. Cihan Şensözlü ve Nur Tuğba Namlı’nın eşya yardımı yapmak için gönüllü olduğunu söyleyen Akalın 'Ev benden içini döşemek size nasip olsun istediğiniz için...' mesajını paylaştı.

Demet Akalın Fatma Teyze'ye yeni evini teslim ediyor!