Demir Country ön satış fiyatları!

Demir Country ön satış fiyatları! Demir Country ön satış fiyatları!

Firma: Demir İnşaat

Proje: Demir Country

Demir İnşaat tarafından İstanbul Beylikdüzü Yakuplu'da hayata geçirilen Demir Country Evleri'nin lansmanı Haziran sonu Temmuz başı gibi yapılacak. Projede ön satış fiyatları 240 bin TL'den başlıyor...

Konut teslimlerinin 30 ay sonra yapılması planlanan  Demir Country  projesi  Demir İnşaat  tarafından hayata geçirildi. Proje İstanbul Beylikdüzü Yakuplu'da yer alıyor. 


1+1, 2+1, 3+1 normal daireler ile 3+1 ve 5+1 villa şeklinde dairelere yer verilen Demir Country projesinde ilk etabın ön blokları satışa sunuldu. 


Demir Country Yakuplu Evleri'nde akıllı ev teknolojisi, doğal yeşil alanlar, süs havuzu, zengin peyzaj, çocuk oyun alanları, kafe ve restoranlar, kartlı giriş sistemi, 24 saat kameralı güvenlik, dinlenme ve güneşlenme terasları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, açık ve kapalı yüzme havuzları, kapalı otopark, yangın alarmı, gaz alarmı, alışveriş, bankalar, jeneratör, vale, spor gibi imkanlara sahip olacak.


Demir Country ön satış fiyatları!


57 - 66 metrekare arasındaki 1+1 daireler 240 bin TL

80- 122 metrekare arasındaki 2+1 daireler 540 bin TL

140 metrekare 3+1 daireler 590 bin TL'den başlıyor. 


Demir Country Evleri ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat sonrasında kalan tutar Eylül 2017 itibariyle kredi kullanılarak ödenebiliyor. Diğer ödeme şeklinde de yine yüzde 25 peşinat veriliyor ve 12, 24 ve 36. aylarda ödeme yapılıyor. 


Demir Country iletişim!

Tel: 444 2 116

http://www.demirinsaat.com.tr

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.comprojeye sor