Çukurova Balkon

Demir Country Yakuplu konut fiyatları!

Demir Country Yakuplu konut fiyatları! Demir Country Yakuplu konut fiyatları!

Firma: Demir İnşaat

Proje: Demir Country

Demir Country Yakuplu konut fiyatları 275 bin TL'den başlıyor. Demir Country Evleri 25 bin metrekarelik yeşil alana sahip...


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Demir İnşaat tarafından inşa edilmekte olan  Demir Country  projesi dokuz blok olarak yükseliyor. Projede  1+1, 2+1, 3+1 normal daireler ile 3+1 ve 4+1 villa tip daireler bulunuyor. 

Teslimlerin 2020 yılında yapılacağı Demir Country projesi 44 bin 426 metrekare arazi alanına sahip. Proje 1.160 daire ve 77 adet ticari birimden oluşuyor.     

Demir Country projesinde; doğal yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, dinlenme ve güneşlenme terasları, alışveriş, bankalar, kafe ve restoranlar, açık ve kapalı yüzme havuzları, süs havuzu, yürüyüş ve bisiklet parkurları, zengin peyzaj, spor, kartlı giriş sistemi, kapalı otopark, vale, 24 saat kameralı güvenlik, yangın alarmı, gaz alarmı, jeneratör gibi hemen her ihtiyaca yönelik imkanlar sunuluyor.     

Demir Country Yakuplu konut fiyatları!

Demir Country Yakuplu satılık ev fiyatları 275 bin TL'den başlıyor ve 1 milyon 400 bin TL'ye kadar çıkıyor. Proje 25 bin metrekare yeşil alana sahip.
 

Tel: 444 2 116    
Web: http://demirinsaat.com.tr/project/demir-country/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor