Demir Country Yakuplu Konutları iletişim!

Demir Country Yakuplu Konutları iletişim! Demir Country Yakuplu Konutları iletişim!

Firma: Demir İnşaat

Proje: Demir Country

Demir Country projesinde dairelerin fiyatları 240 bin TL'den başlıyor. Lansmanı Haziran-Temmuz ayları gibi yapılacak olan Demir Country Konutları iki etaptan oluşuyor...


1+1, 2+1, 3+1 normal daireler ile 3+1 ve 5+1 villa şeklinde dairelere yer verilen  Demir Country  projesi 30 ay sonra teslim edilecek. Proje  Demir İnşaat  imzasıyla yükseliyor. 


İstanbul Beylikdüzü Yakuplu'da hayata geçirilen Demir Country Evleri ilk etabındaki ön blokların satışa çıktı. Projenin lansmanı Haziran-Temmuz gibi yapılacak.


Demir Country Yakuplu Konutları, akıllı ev teknolojisi, doğal yeşil alanlar, süs havuzu, zengin peyzaj, çocuk oyun alanları, kafe ve restoranlar, kartlı giriş sistemi, 24 saat kameralı güvenlik, dinlenme ve güneşlenme terasları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, açık ve kapalı yüzme havuzları, kapalı otopark, yangın alarmı, gaz alarmı, alışveriş, bankalar, jeneratör, vale, spor gibi imkanlara sahip olacak.


Yakuplu Demir Country fiyat listesi!


57 - 66 metrekare arasındaki 1+1 daireler 240 bin TL

80- 122 metrekare arasındaki 2+1 daireler 540 bin TL

140 metrekare 3+1 daireler 590 bin TL'den başlıyor. 


Demir Country Yakuplu ödeme koşulları yüzde 25 peşinat sonrasında kalan tutarın Eylül 2017 itibariyle kredi kullanılabilmesiyle yapılabiliyor. Diğer ödeme şeklinde yine yüzde 25 peşinat veriliyor ve 12, 24 ve 36. aylarda ödeme yapılıyor. 


Demir Country Yakuplu Konutları iletişim!

Tel: 444 2 116

http://www.demirinsaat.com.tr

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.comprojeye sor