demir country konut projesi

demir country konut projesi

Yakuplu Demir Country kampanyalı ödeme şekli kapsamında 12 aydan 60 aya kadar firma vadesi uygulanabiliyor. Proje İstanbul Beylikdüzü'de dokuz blok olarak yükseliyor...

Demir Country Yakuplu Konutları iletişim!

Demir Country projesinde dairelerin fiyatları 240 bin TL'den başlıyor. Lansmanı Haziran-Temmuz ayları gibi yapılacak olan Demir Country Konutları iki etaptan oluşuyor...

Hamit Demir: Faiz indirimiyle yerli müşteriye konut satışına başladık!

Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Demir konut kredi faizlerindeki indirim sonrası yerli müşterilerin talebinin arttığını ifade etti...

Hamit Demir: Maliyetlerin altında konut satıyoruz!

Demir Grup YK Başkanı Hamit Demir, TÜİK'in konut satış rakamları açıklamasına ilişkin 2018 Nisan konut satış istatistiklerini değerlendirdi. Hamit Demir konut alıcısının mutluluğu için maliyetlerin altında konut sattıklarını ifade etti. 

Demir Country fiyatları!

Demir İnşaat imzasıyla 44 bin 426 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Demir Country projesi toplamda  1.160 daire ve 77 adet ticari birimden meydana geliyor. 

Demir Country fiyat bilgisi!

Demir Country fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor.  İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen proje Demir İnşaat imzasını taşıyor. 

Demir Country lansman öncesi fiyatları 2018!

Demir İnşaat imzası ile Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Demir Country projesinde lansman öncesi fiyat avantajı ile ev sahibi olunabiliyor..

Demir Country'de lansman öncesi son fırsat!

''Demir Country'de Lansman Öncesi Son Fırsat'' sloganıyla tanıtılan projede fiyatlar 1+1'lerde 249 bin TL'den başlıyor. Demir Country 1.160 daire ve 77 adet ticari birimden meydana geliyor. 

Demir Country basın lansmanı 3 Mayıs'a ertelendi!

Demir İnşaat'ın Beylikdüzü Yakuplu'da hayata geçirdiği  Demir Country projesi tanıtmak adına düzenleyeceği basın lansmanının tarihi ertelendi. 

Demir Country basın lansmanı 19 Nisan'da!

Demir İnşaat'ın Beylikdüzü Yakuplu'da inşasına başladığı Demir Country projesinin basın lansmanı için tarih belli oldu.

Sinpaş Aydos Country konut fiyatları 2018!

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de Aydos Ormanı’nın yanı başında inşa edilen Aydos Country 2018 konut fiyatları 435 bin TL'den başlangıç gösteriliyor..

Yakuplu Demir Country 2018 kampanyası!

1.160 daire ve 77 adet ticari birimden meydana gelen Demir Country projesinde yatırımcılar “Al Kağıdı Kalemi Eline, Ödeme Planını Kendin Belirle” kampanyası başladı..

Demir Country’de “Al Kağıdı Kalemi Eline, Ödeme Planını Kendin Belirle” kampanyası!

Demir Country’de bugüne kadar hiç yapılmamış, ezber bozan bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya “Al Kağıdı Kalemi Eline, Ödeme Planını Kendin Belirle” sloganı ile tanıtılıyor..

Demir Country'de kapıdan girip ev sahibi olmayan kalmayacak!

Teslimlerin 2020 yılında yaplması planlanan Demir Country projesinde ev sahibi olmayan kalmayacak kampanyası ile ister peşinatsız, ister faizssiz, isterseniz taksitleri dilediğinizce ayarlayabildiğiniz esnek ödeme planı sunuluyor..

Yakuplu Demir Country fiyat aralığı!

Yakuplu Demir Country fiyat aralığı 275 bin TL'den başlıyor ve 1 milyon 400 bin TL'ye kadar yükseliyor. Proje Demir İnşaat imzası taşıyor...

demir country konut projesi

demir country konut projesi demir country konut projesi

Demir İnşaat imzası taşıyan Demir Country projesi İstanbul Beylikdüzü Yakuplu'da yer alıyor. 9 blokta toplam 1.160 daireden oluşan Demir Country Evleri projesinde 1+1, 2+1, 3+1 normal daireler ile 3+1 ve 5+1 villa dairelere yer veriliyor. Demir Country projesinde dairelerin 2019 yılının sonunda teslim edilmesi planlanıyor. 
 

Yakuplu Demir Country kampanyalı ödeme şekli!

16 Ekim'de basına tanıtılacak olan Yakuplu Demir Country'de yüzde 20 peşinat verildiğinde kalanı için banka kredisi kullanılabiliyor. Projede firma bünyesindeki ödemelerde ise 12 aydan 60 aya kadar firma vadesi uygulanabiliyor. 
 
Yakuplu Demir Country projesinde;

Doğal yeşil alanlar
Açık ve Kapalı yüzme havuzları
Süs havuzu
Yürüyüş ve bisiklet parkurları
Zengin peyzaj
Çocuk oyun alanları
Dinlenme ve güneşlenme terasları
Alışveriş
Bankalar
Kafe ve restoranlar
Spor
Kartlı giriş sistemi
Kapalı otopark
Vale
24...