Demir İnşaat, Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı'na katılacak!

Demir İnşaat, Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı'na katılacak! Demir İnşaat, Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı'na katılacak!

Demir İnşaat, 4 gün sürecek fuarda Beylikdüzü'ndeki Demir Romance ve Büyükçekmece'deki Demir La Vida projesinin ticari alanlarını yatırımcılar ve girişimcilerle buluşturacak.Demir İnşaat, 4 gün sürecek fuarda Beylikdüzü'ndeki Demir Romance ve Büyükçekmece'deki Demir La Vida projesinin ticari alanlarını yatırımcılar ve girişimcilerle buluşturacak.


Demir İnşaat, 15-18 Ekim tarihleri arasında düzenlecek  "Bayim Olur musun?" Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı'nda yerini alacak.


Demir İnşaat'ın açıklamasına göre, Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı'nın 13'üncüsü 15-18 Ekim 2015 tarihleri arasında 'CNR Fuar Merkezi 5-6-7'nci hall'lerde gerçekleştirilecek. Fuar, her yıl olduğu gibi bu yıl da binlerce yatırımcıyı ve girişimciyi ağırlayacak. 


Demir İnşaat, 4 gün sürecek  fuarda Beylikdüzü'ndeki Demir Romance ve Büyükçekmece'deki  Demir La Vida projesinin ticari alanlarını yatırımcılar ve girişimcilerle buluşturacak. 


Demir Romance projesinde 776 konut, 28 villa ve 60 adet ticari birim yer alıyor. Yeşil Vadi ile E-5 karayolunun kenarında konumlanan projede yürüyüş ve bisiklet yolları da bulunuyor. Toplam 5 blokta Akıllı Ev Teknolojileri ile donatılmış 379 konut ve 29 ticari ünite ve bir otel projesinden oluşan Demir La Vida Projesi ise 42 bin metrekareyi aşan arsa üzerinde, 110 bin metrekare inşaat alanına sahip bulunuyor.


 Projede, 62 bin 410 metrekare satılabilir konut alanı ve 19 bin 500 metrekare satılabilir ticari alan mevcut. 


Fuara 22 bin metrekare alanda 400 markanın katılımı bekleniyor. Tüm sektörleri franchise çatısı altında toplayan fuar, Ortadoğu, Balkanlar, ABD, Avrupa Birliği ve Türki Cumhuriyetlerden gelen yatırımcıları Türk markalarıyla buluşturacak.


Ortadoğu’nun franchise konusunda lider kuruluşu Francorp da Türk markalarıyla bir araya gelecek. 


Malezya Franchising Derneği, beraberinde getireceği 10 markasıyla fuarda yerini alacak. Avrupa piyasasına hâkim, İngiliz danışmanlık firması How 2 Franchise in franchise uzmanı Rod Hindmarsh ve İngiltere’de hizmet veren  The Franchise Company de fuarda yerini alacak.


Avrupa Franchise Federasyonu'nun (EFF) her yıl düzenlenen toplantısı da bu yıl "Bayim Olur musun?" Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı'nda  gerçekleşecek.


Açıklamada görüşlerine yer verilen Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, fuarda yerli-yabancı yatırımcılar ve girişimcilerle buluşacaklarını belirtti.


"Bayim Olur musun?"  fuarının her geçen yıl öneminin arttığını dile getiren Demir, şunları kaydetti:


"Yerli ve yabancı yatırımcının yanı sıra girişimciler de fuarda yer alıyor. Demir İnşaat olarak bu fuardaki büyük fırsatı gördük ve ticari alan yatırımcısına ulaşmak için yerimizi aldık. Şu an fuarda yer alan tek inşaat firmasıyız ve hem markalara hem de yatırımcılara Beylikdüzü’nün en güzel lokasyonundaki ticari alanlarımızı sunacağız"


 AA