Demir İnşaat'tan enflasyonla mücadeleye destek geldi!

Demir İnşaat'tan enflasyonla mücadeleye destek geldi! Demir İnşaat'tan enflasyonla mücadeleye destek geldi!

Demir İnşaat hükümet tarafından başlatılan yeni kampanyaya çok kazandıran projelerini dahil ederek destek verme kararı aldı....

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Demir İnşaat, bu kez kazandıran projeleriyle Türkiye’nin son dönemdeki en büyük ulusal kampanyasına destek veriyor.

Şirket hükümet tarafından başlatılan indirim kampanyasına Demir Country projesiyle destek verecek. Demir İnşaat yerli ve yabancı yatırımcıların ilgi odağı olan projede mevcut kampanyaya ek olarak yüzde 10 indirim uygulamaya başladı.

Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir,şunları söyledi: "Demir İnşaat olarak bu güne kadar yatırımcılarımız için sunduğumuz ödeme kolaylıklarıyla onların projelerimize erişimlerini zaten kolaylaştırmıştık.  Hükümetimiz tarafından başlatılan yeni kampanyaya gönülden inanıyor ve destek veriyoruz. Demir Grup olarak biz de elimizi taşın altına koyuyoruz. Sektörümüzün canlandırılmasına yönelik attığımız bu adımlara birbirinden değerli projelerimizi dahil ettik."

Hamit Demir: Yüzde 10 indirimi hemen uyguluyoruz

Demir sözlerine şu şekilde devam etti; "Ulusal kampanya çerçevesinde Demir Country projemizden ev sahibi olmak isteyen yatırımcılarımıza mevcut kampanyamıza ilave olarak yüzde 10 indirimi hemen uyguluyoruz. Ardından da en uygun ödeme koşullarını kendilerine sunuyoruz. Böyle bir dönemde bu koşullarla konut sahibi olmak asla kaçırılmayacak bir fırsat. İndirimin dışında ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 35’i peşin geri kalan dilimi ise teslimatta ya da 60 ay kendi bünyemizde vade seçeneği sunuyoruz."

Demir Country 1160 daire, 50 villa ve 113 ticari birimden meydana geliyor. Toplam 9 blokluk projede; 3 blok farklı, 6 blok farklı bir mimari yaklaşım sunuyor. 


Web: http://demirinsaat.com.tr/project/demir-country/

Enflasyonla Mücadele Programı'na gayrimenkul sektöründen destek!
 

pus