Demir Romance'te ramazana özel kampanya!

Demir Romance'te ramazana özel kampanya! Demir Romance'te ramazana özel kampanya!

Gayrimenkul sektöründe 30 yıldır geliştirdiği projelerle var olan Demir İnşaat, Demir Romance projesinde ramazan ayına özel kampanya düzenliyor. Demir Romance projesinde ramazan ayına özel olarak taksitler erteleniyor.

Gayrimenkul sektöründe 30 yıldır geliştirdiği projelerle var olan Demir İnşaat, Demir Romance projesinde ramazan ayına özel kampanya düzenliyor. Demir Romance'ta taksitler erteleniyor. Düzenlenen kampanya kapsamında düşük peşinatlarda daire sahibi olma fırsatı sunulurken, geriye kalan kısmı bir yıl öteleniyor. Kampanyada ayrıca taksitler 1 yıl sonra banka kredisi garantörlüğünde 120 ay vadeli olarak ödeme fırsatı sunuluyor. Demir İnşaat müşterilerinin tercihine göre peşin alımlarda ise yüzde 10 indirim uyguluyor. İstanbul'un hızla gelişen bölgesi olan Beylikdüzü'niin tam merkezinde yükselen Demir Romance'ta inşaat da tüm hızıyla yükseliyor. 


İnşaat çalışmalarının yüzde 60'ının tamamlandığı Demir Romance'ta satışlar da yüzde 65 seviyesine ulaştı. 66 metrekare ila 268 metrekare aralığında değişen 14 farklı daire ve 28 villa seçeneği ile inşa edilen projede 37 dönüm arazi içinde toplam 7 blok üzerinde 776 konut, 60 ticari alan yer alıyor. 


Sabah 


Beylikdüzü Demir Romance Residence satış ofisi

Tel: 444 2 116

Web adresi: www.demirromance.com