Demsaş`tan geleceğin mutfakları

Demsaş`tan geleceğin mutfakları

Bauformat'ın kulpsuz kapak sistemi ile tasarlanan modern ve işlevsel mutfakları, Demsaş bayilerinde.

Demsaş Mutfak&Banyo, 1994 yılından bu yana Almanya'nın önde gelen mutfak markası Bauformat'ın distribütörlüğünü yürütmekte. Müşterilerine ithal alternatifler sunarak her isteğe yanıt veren Demsaş, Bauformat'ın yeni serisi Cucina Pursita'yı satışa sundu.


Üretim sistemleri arasına yeni girmiş olan Cucina Pursita serisinde, kapaklar gövdeye entegre olan profil kulp sistemi ile kulpsuz olarak üretiliyor. Modern görünümü kadar işlevselliğide ön plana çıkan serinin, tüm raf ve çekmeceleri maksimum kullanım alanı yaratıyor. Üretim hattında bulunan birçok kapak modeli ile uygulanabilen Cucina Purista serisi, modern çizgileri ile tüketicilerin yoğun ilgisini çekiyor.


Ürün Bilgisi:


Model Adı: Bauformat Cucina Purista Rhodos


Cucina Purista serisine ait farklı stili ile dikkat çeken Rhodos, mutfağında yenilik ve modern çizgiler arayanlar için uygun bir seçenek oluşturuyor.


Model Adı: Bauformat Cucina Purista Atlanta


Yine aynı seriden fıstık Yeşili laminant ve ahşap dokuyu birleştiren göz alıcı bir model. Fonksiyonellik ve modernliğin ön planda tutulduğu modelde, mutfaklar bir anda bambaşka bir mekâna dönüşecek.


 


Bilgi için:


www.demsas.com