Denizlide 216 konut için müracaatlar başlıyor

Denizlide 216 konut için müracaatlar başlıyor

Denizli Belediyesi 800. Yıl Konutları Projesi kapsamında 4. Etap'da yer alan 216 konut için müracaatları kabul etmeye başlıyor.

Denizli Belediyesi Gecekondu ve Sosyal Konutlar Müdürlüğü, 800. Yıl Konut projesi 4. Etap için hak sahipliği müracaatlarını 05 - 30 Kasım tarihleri arasında kabul edecek. Başvuruları ön müracaat niteliğinde kabul edecek müdürlük, üyelik ve hak sahipliği ilişkisi taraflarca satış vaadi sözleşmesinin imzalanmasının ardından karşılıklı anlaşmayı kabul edecek. Satış vadi sözleşmesini imzalamayan müracaat sahibinin üyelik kaydı ise yapılmayacak.


800. Yıl Konutları 4. Etap kapsamında yer alan 216 konut, 3 oda 1 salon 120 metrekare ve Zemin artı 8 katlı olacak. Yapılar, deprem sonrası yapılan incelemelerde kendini ispatlamış en uygun ve en sağlam inşaat tekniği olan tünel kalıp teknolojisiyle üretilecek. Yeşil alanları, oto parkları, basketbol ve voleybol sahaları, çevre düzenlemesi gibi modern yaşamın tüm özelliklerinin bulunduğu konutlar, 2009 yılı başında teslim edilmesi planlanıyor.